رسول خضری: کارگران حماسه سازان سنگر تولید و اقتصاد هستند


 
 

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران تلاشگر و خستگی ناپذیر ایران اسلامی در سالی که با نام ˈحماسه سیاسی و حماسه اقتصادیˈ نامگذرای شده، حماسه سازان سنگر تولید و بالندگی ایران اسلامی هستند.

 
 
 
 رسول خضری روز سه شنبه در همایش تجلیل از کارگران نمونه استان افزود : امروزه سنگر اقتصاد و تولید با دستان توانای کارگران حمایت و صیانت می شود.

وی اظهار کرد: مهمترین مولفه قشر کارگری ایجاد امنیت شغلی و افزایش دستمزد و حقوق این قشر زحمتکش و تلاشگر است که مسوولان سه قوه اجرایی، قضایی و مقننه باید در راستای حمایت از تامین معیشت کارگران تلاش کنند.

وی ادامه داد: تمامی اصول و مقررات قانون کار باید پس از آسیب شناسی های کارشناسانه به طور اصولی و قانونمند در قوانین کار گنجانده شود تا کارگران بتوانند با آرامش خاطر بیشتری به فعالیت های تولیدی و اقتصادی خود بپردازند.

خضری افزود: اقتصاد کشور زمانی به خودکفایی و استقلال می رسد که سه ضلع مثلث کارگری، کارفرمایی و دولت در راستای هم حرکت کرده و با عرضه تولیدات با کیفیت از فشارهای وارده بر پیکره اقتصاد کشور بکاهند.

خضری اضافه کرد: بزرگترین حماسه های اقتصادی از بطن کوچکترین کارگاه ها و واحد های تولیدی آغاز شده و با ارائه ایده های نو و برتر به کارخانه ای عظیم با تولیدات و صادرات جهانی تبدیل می شود.

وی افزود: دو مقوله تورم و افزایش حقوق کارگران باید همتراز و یکسان با هم باشد که تا کنون کمتر مورد مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: درست است کارگران در عرصه اقتصاد جزو سهام دارن مستقیم نیستند ولی به عنوان تولید کنندگان اصلی چرخه تولید نقش اساسی در توسعه نظام اقتصادی کشور داشته و دارند.

در پایان این همایش از کارگران نمونه استان با اهدا لوح تقدیر و جایزه تجلیل شد.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید