نطق دکتر رسول خضری نماینده مردم شریف پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در مورد حادثه غم انگیزآتش سوزی در مدرسه ابتدایی دخترانه شین آباد 
 
واقعا من نمی دانم این حادثه جان گداز را با تالم و تاثر می توان پاسخگو بود. اگر هر جای دنیا باشه حوادثی از این دست پیش بیاد وزیر آموزش و پرورش جا دارد که استعفا بدهد.
ما واقعا انتظار داریم مسئولین و دست اندرکاران و در راس آنها وزیر آموزش و پرورش به صورت صریح و شفاف پاسخگو باشد.
 
 

بسم الله الرحمن الرحیم

 ضمن گرامی داشت روز 16 آذر  و روز دانشجو، متاسفانه امروز شاهد حادثه دلخراشی در شهرستان پیرانشهر بودیم و ضمن ابراز همدردی، مراتب تالم و تاثر و تاسف خود را از حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه ابتدایی منطقه شین آباد پیرانشهر به عموم مردم فرهیخته و فهیم پیرانشهر تسلیت می گوییم. واقعا من نمی دانم این حادثه جان گداز را با تالم و تاثر می توان پاسخگو بود. اگر هر جای دنیا باشه حوادثی از این دست پیش بیاد وزیر آموزش و پرورش جا دارد که استعفا بدهد. واقعا تعلل و کم کاری که در خصوص ایمن سازی و استفاده نابجا از بخاری های نفتی در مدارس مناطق مرزی و محرومی چون پیرانشهر و سردشت انجام میشود، متاسفانه همیشه حوادث اینچنینی را به دنبال داشته و متاسفانه هیچگونه پاسخگویی از مسئولین ندیدیم.

انتظار داریم این بار مسئولین با پاسخگویی صریح و شفاف خودشان و با چاره اندیشی درست اقدام کنند. چرا علیرغم انشعاب گازی که آنجا هست از آن استفاده نکردند و از بخاری های نفتی ای که ایمن سازی نشده استفاده کرده اند . ما از ستاد بحران تشکر می کنیم که در مدت دو ساعت اعزام مجروحین را انجام داد، از بیمارستان امام ارومیه و نقده نهایت تشکر و تقدیر را دارم. همکاران بیمارستان پیرانشهر هم نهایت تلاش را انجام دادند. ولی ما واقعا انتظار داریم مسئولین و دست اندرکاران و در راس آنها وزیر آموزش و پرورش به صورت صریح و شفاف پاسخگو باشد....خیلی ممنون.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید