تذکرات نماینده پیرانشهر و سردشت به وزرای آموزش و پرورش و صنعت، معدن و تجارت درباره لزوم توجه بیشتر به معیشت و رفاه معلمان و جلوگیری از واردات شکر در فصل برداشت چغندر در پایان جلسه علنی امروز(19 فروردین 1394) مجلس شورای اسلامی، دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار توجه بیشتر به معیشت و رفاه معلمان و در تذکری دیگر به وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار جلوگیری از واردات بی رویه شکر در فصل برداشت چغندر در کشور شد.
 
به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، امروز چهارشنبه 19 فروردین 1394 ، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور قرائت شد. 
دکتر رسول خضری، دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان و  نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار برخورد جدی و جلوگیری از واردات بی‌رویه شکر در فصل برداشت چغندر کشاورزان و تولید شکر در کشور شد.
همچنین نماینده پیرانشهر و سردشت در تذکری دیگر به وزیر آموزش و پرورش خواستار توجه جدی به معیشت و رفاه معلمان و تجدیدنظر کلی در نحوه نگارش لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان شد. 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید