تذکر نماینده سردشت و پیرانشهر به وزیر راه و شهرسازی


 
عضو هيأت رئيسه كميسيون بهداشت و درمان مجلس از ايجاد محدوديت كالا در معابر مرزي شهرستان هاي پيرانشهر و سردشت انتقاد كرد وگفت: اين مهم باعث مشكلاتي در حوزه كار و اشتغال مي‌شود.
 
 
 
به گزارش كردپرس،به نقل از خبرگزاري خانه ملت، رسول خضري در نشست علني امروز (سه شنبه 30 مهرماه) مجلس شوراي اسلامي، در تذكر شفاهي خطاب به وزير راه و شهرسازي افزود: راه و شهرسازي استان آذربايجان غربي در وضعيت نابساماني قرار دارد و مديريت ناكارآمد استان باعث ايراداتي در جاده هاي ترانزيتي پيرانشهر به نقده و سردشت به پيرانشهر شده است وعلي رغم 70 درصد بار مسافر مرزي و 60 درصد صادرات كل استان، متأسفانه اين جاده ها بهسازي نشده اند.
نماينده مردم پيرانشهر و سردشت در مجلس شوراي اسلامي در تذكر ديگري به وزير نيرو ادامه داد: بارش برف شديد در سال 91 منجر به بحران قطع برق در سطح شهرستان پيرانشهر شد كه متأسفانه از خسارت بالاي 10 ميلياردي كه برآورد شده بود، ريالي پرداخت نشد.
اين نماينده مردم در مجلس نهم، تصريح كرد: معابر ضروري پيرانشهر و سردشت 9 قلم محدوديت كالا دارد كه متأسفانه تأثير منفي بر اشتغال و كار گذاشته است و تقاضا دارم از وزارت كشور كه اين موانع را رفع كند.
عضو هيأت رئيسه كميسيون بهداشت و درمان مجلس تأكيد كرد: متأسفانه راه و شهرسازي كار اساسي در خصوص جاده و معابر شهرستان‌هاي پيرانشهر و سردشت انجام نداده است. 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید