محدودیت کالا در معابر مرزی شهرستان های آذربایجان غربی


 
عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از ایجاد محدودیت کالا در معابر مرزی شهرستان های پیرانشهر و سردشت انتقاد کرد وگفت: این مهم باعث مشکلاتی در حوزه کار و اشتغال می‌شود.
 
 
 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رسول خضری در نشست علنی امروز (سه شنبه 30 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی افزود: راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی در وضعیت نابسامانی قرار دارد و مدیریت ناکارآمد استان باعث ایراداتی در جاده های ترانزیتی پیرانشهر به نقده و سردشت به پیرانشهر شده است وعلی رغم 70 درصد بار مسافر مرزی و 60 درصد صادرات کل استان، متأسفانه این جاده ها بهسازی نشده اند.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری به وزیر نیرو ادامه داد: بارش برف شدید در سال 91 منجر به بحران قطع برق در سطح شهرستان پیرانشهر شد که متأسفانه از خسارت بالای 10 میلیاردی که برآورد شده بود، ریالی پرداخت نشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: معابر ضروری پیرانشهر و سردشت 9 قلم محدودیت کالا دارد که متأسفانه تأثیر منفی بر اشتغال و کار گذاشته است و تقاضا دارم از وزارت کشور که این موانع را رفع کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تأکید کرد: متأسفانه راه و شهرسازی کار اساسی در خصوص جاده و معابر شهرستان‌های پیرانشهر و سردشت انجام نداده است./

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید