نماینده سردشت: خبرگزاری کردپرس مرجع خبری توانمندی است


رسول خضری گفت:کردپرس فصل تازه ای در حوزه پوشش خبری مناطق کردنشین ایجاد کرده و بعنوان رسانه ای مرجع دارای جایگاه ویژه ای است.
 
 
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در میانه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات کشور در گفتگو با خبرنگار کردپرس عنوان کرد:آنچه که امسال می بینم،استقبال خوبی از بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات شده و این نشاندهنده این موضوع است که خبر نقش و جایگاه خود را به درستی یافته است.
وی ادامه داد:از میان  غرفه های مختلفی که امروز بازدید کردم، به نظرم غرفه استان کردستان جزء غرفه های بسیار موفق است.
وی تصریح کرد:استان کردستان آمار بسیار خوبی از تعداد و کیفیت نشریات و خبرگزاری ها ارائه داده و در این راستا بسیار موفق عمل کرده است.بنده اتفاقا بیشتر از نشریات استان آذرباییجان غربی مطبوعات کردستان را مطالعه و پیگیری می کنم .
عضو کمیسیون بهداشت مجلس خاطر نشان کرد:نشریات محلی هم اطلاعات مناسب و هم تحلیل های خوبی در حوزه های مختلف انجام می دهند.رسانه و مطبوعات پل ارتباطی بین مردم و مسئولین اند و واجب است تا چشم بینای جامعه باشند.
خضری ادامه داد:رسانه ها چه در بحث شفافیت خبری و چه در تحلیل های بی غرض،باید بعنوان یکی از بازوهای مشاوری مسئولین قرار گیرند و با کمک  به مسئولین کشوری،آنها را در  بهتر شناساندن منطقه یاری دهند  و هم دید مسئولین را به زوایا و نقاط کشور روشن نمایند.
نماینده پیرانشهر با اشاره به توانایی کردپرس در انتقال اخبار کردهای جهان،گفت:کردپرس یکی از پربیننده ترین و پرمراجعه کننده ترین خبرگزاری های کشور است که اخبار مناطق غرب کشور و پهنه زاگرس، از دهلران تا ماکو و حتی بخش هایی از استان خوزستان را پوشش می دهد.کردپرس در پوشش اخبار مناطق کردنشین عراق و ترکیه و سوریه نیز،توانمند عمل کرده و با ارائه تحلیل ها و گزارش های خبری،مرجعی در حوزه رسانه ایی شده است.
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید