عضوکمیسیون بهداشت مجلس در گفتگو با سلامت تاکیدکرد: تاسیس بیمارستان هسته ای همسو با اقتصاد مقاومتی است


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان ساخت:در حال حاضر جامعه هدف طب سنتی کشور به اردن و عراق محدود می‌شود؛این در حالی است که با ساخت بیمارستان هسته‌ای،می‌توان پذیرای افراد بسیاری از سراسر خاورمیانه در قالب توریسم درمانی بود.
 
 

رسول خضری عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سلامت، اذعان داشت: با توجه به این‌که درآمد توریسم درمانی همواره رقم قابل توجهی را در دنیا شامل می‌شود، ساخت بیمارستان هسته‌ای با همکاری شهرداری تهران می‌تواند کمک بزرگی به اقتصاد کشور و معرفی توانمندی‌های علمی دانشمندان بومی جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های نوین پزشکی باشد.

خضری گفت: امید است در دوره پسا تحریم موفق به به‌روز رسانی تکنولوژی و تجهیزات پزشکی باشیم. چرا که با بهره‌برداری از بیمارستان هسته‌ای، می‌توان پذیرای بیماران از سراسر خاورمیانه در قالب توریسم درمانی بود که ارزآوری قابل توجهی را برای کشور به همراه دارد.

وی با بیان این‌که تاسیس بیمارستان هسته‌ای همسو با اقتصاد مقاومتی است، بر وظایف خطیر دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی در این مسیر تاکید کرد.

نماینده پیرانشهر در پایان خاطرنشان ساخت: با بهره‌برداری از این بیمارستان، می‌توان به بسیاری از روش‌های درمانی از طریق رادیواکتیو دست یافت.

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید