خضری در گفت وگو با پانا: حال و هوای انتخابات بر مخالفت برخی با دستاورد هسته ای تاثیر گذاشته است


خضری با اشاره به افزایش مراودات سیاسی و تجاری با کشورهای تاثیرگذار دنیا، گفت: تغییر و تحولات ناشی از توافق هسته ای تا 8 تا 10 ماه دیگر محسوس می شود. 
 
 

رسول خضری افزایش ارتباطات سیاسی و اقتصادی ایران با کشورهای اروپایی را حاصل تلاش تیم مذاکره کننده هسته ای، مقاومت مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست و به خبرنگار پارلمانی پانا گفت: اتفاقی که در کشور افتاد، حاصل وحدت بود تا حماسه سیاسی خلق شود و تیم مذاکره کننده هسته ای موفقیت های چشمگیری به دست آورد.

وی ادامه داد: گسترش رفت و آمد ها با وزرای امور خارجه کشورهای اروپایی که مرتبا تیم های اقتصادی، تجاری و سیاسی خود را به ایران می فرستند، حاکی از همین مساله است و فکر می کنم تغییرات محسوس ناشی از توافق هسته ای 8 تا 10 ماه دیگر خود را نشان می دهد.

خضری با بیان این که حال و هوای انتخابات و بحث های جناحی در مخالفت برخی نمایندگان تاثیر گذاشته است، عنوان کرد: اگر بخواهیم منافع ملی را در نظر بگیریم و بی طرفانه به این مساله نگاه کنیم، می بینیم که مراودات امسال ما از لحاظ دیپلماسی سیاسی با سال گذشته قابل مقایسه نیست.

این نماینده مجلس تاکید کرد: یکی از دلایلی که ما به دنبال تعامل با دنیا هستیم، بحث تحولات اقتصادی است و امروز زمینه ها برای ایجاد یک تحول در این زمینه فراهم شده است البته باید زمان بگذرد تا این مساله خود را به خوبی نشان دهد. 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید