مخالفت با پلمب بیمارستان معیری/ نشست عضو کمیسیون بهداشت با رئیس سازمان تامین اجتماعی


عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: شخصا با رئیس سازمان تأمین اجتماعی در مورد پلمب بیمارستان شهید معیری صحبت می‌کنم تا راهکاری برای جلوگیری از پلمب این بیمارستان پیدا شود.

 
 

رسول خضری نماینده مردم سردشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به دستور پلمپ بیمارستان شهید معیری سازمان تأمین اجتماعی در تهران، گفت: بنده خود بر حسب وظیفه شخصا با رئیس سازمان تأمین اجتماعی جلسه‌ای را برای برون‌رفت از مشکل پیش آمده در مورد پلمپ بیمارستان شهید معیری خواهم داشت تا راهکاری برای رفع این مشکل یافت شود.

وی افزود: بنده با بسته شدن بیمارستان شهید معیری مخالفم و معتقدم که باید بیمارستانی با همین ظرفیت یا بیشتر فعالیت کند، در نهایت بیمارستانی به عنوان جایگزین این بیمارستان آماده و بعد نسبت به بستن این بیمارستان اقدام شود.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس اظهار داشت: ما در شرایط فعلی هم با محدودیت زیادی در تعداد تخت‌های بیمارستان در سطح کشور مواجه هستیم و در حال حاضر با کمبود 45 هزار تخت بستری در کشور مواجه هستیم و با تعطیلی بیمارستان معیری تعداد تخت‌های این یبمارستان نیز به سنگینی بار کمبود تخت بستری در کشور اضافه می‌شود.

انتهای پیام/

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید