تعرفه های پزشکی هنوزبه تصویب نهایی نرسیده/تعرفه حق العلاج ثابت می ماند


دکتر رسول خضری عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درخصوص تعیین تکلیف افزایش تعرفه پزشکی  در گفتگو با خبرگزاری پانا گفت: تعرفه های پزشکی در سال 94 هنوز تصویب نشده است.
 
 

رسول خضری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پانا، در توضیح این خبر گفت: پیشنهاد افزایش 15 درصدی تعرفه‌ های پزشکی در سال 94 در شورای عالی بیمه مطرح شد و در اواخر سال گذشته به دولت ارسال شد که هنوز مورد بررسی نهایی قرار نگرفته است.


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره تصویب 15 درصدی افزایش تعرفه های پزشکی نیز گفت: قرار بود تعرفه های پزشکی در حدود تورم پیشنهاد شود که با توجه به اینکه رقم تورم 16 درصد اعلام شد، برای تعرفه های پزشکی در سال 94 نیز رشد 15 درصدی پیشنهاد شده است.


وی درباره جزئیات تعرفه های پزشکی در سال 94 گفت: درباره جزئیات تعرفه های پزشکی تا قبل از تصویب نهایی نمی توان اظهار نظر کرد و این موضوع را باید سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت اطلاع رسانی کند اما تا آنجایی که بنده می دانم تعرفه حق العلاج نسبت به سال گذشته تغییر نمی کند و ثابت می‌ ماند.


این نماینده مجلس ادامه داد: انتظار ما این است که تا پایان فروردین ماه امسال تعرفه ‌های پزشکی جدید بررسی، ‌تأیید، ‌تصویب و ابلاغ شود.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید