نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس: مسئولین اظهارات نادرست اردوغان را به وی گوشزد کنند


 
طی 36 سال از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی مشخص شده است که این کشور همواره در راستای صلح و حمایت از امنیت منطقه گام برداشته است.
 
 
 رسول خضریبا اشاره به نقش مخرب ترکیه در تحولات اظهار کرد: در بحران کشورهای عراق و سوریه ترکیه با حمایت از گروههای تروریستی مانند داعش ثابت کرد که حامی تمام عیار تروریسم است و در چارجوب ناامنی و بی ثباتی منطقه گام برمیدارد.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی افزود: در طول 36 سال از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی این کشور همواره نشان داده است که حامی مردم و مستضعفین بوده و در راستای مبارزه با تروریسم، امنیت و آرامش منطقه گام برداشته است.

خضری تصریح کرد: اردوغان در حالی ایران را متهم به ایجاد بی ثباتی در منطقه می کند که حمایت دولت ترکیه از تروریسم در مسائل عراق و سوریه برای همه ثابت شد.

وی گفت: مردم ایران برخلاف آنچه اردوغان می گوید همواره قربانی تروریسم بوده که نمونه بارز آن مردم مظلوم سردشت بودند که مورد تجاوز شیمیایی حکومت بعثی عراق قرار گرفتند.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت از مسئولین کشور خواست تا در مورد اظهارات نادرست اردوغان واکنش نشان داده و موارد را در چارچوب عرف دیپلماتیک به این کشور گوشزد کنند.

انتهای پیام/

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید