عضو کمیسیون بهداشت: برای موفقیت در حوزه سلامت باید از ظرفیت خیرین استفاده کرد


 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: برای موفقیت در حوزه سلامت باید از ظرفیت خیرین و بخش خصوصی بیشترین استفاده را کرد.

 
 
 رسول خضری اظهار کرد: موفقیت بخش سلامت علاوه بر همگرایی، هم‌اندیشی و هم‌فکری، مستلزم استفاده از ظرفیت نماینده‌های حاضر در کمیسیون بهداشت و درمان و سایر کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مشکلات بسیاری در حوزه سلامت به ویژه در آذربایجان‌غربی وجود دارد بنابراین باید دانشگاه علوم‌پزشکی ارومیه مشکلات را به دقت رصد کرده و پیگیری کند در حالی که جای تاسف است که این دانشگاه با داشتن دو عضو استانی در کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی، از ظرفیت آنان استفاده نمی‌کند.

خضری بیان کرد: بنابراین متاسفانه ارتباطاتی که دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس استان دارد مطلوب و رضایت بخش نبوده و باید یک تعامل و ارتباط دو سویه میان آنها وجود داشته باشد.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم داشتن یک بیمارستان ویژه سوختگی در آذربایجان‌غربی گفت: نخستین درخواست مردم استان در سفر وزیر بهداشت و درمان به استان، ایجاد یک بیمارستان فوق تخصص سوختگی در آذربایجان‌غربی بود چون با وجود جمعیت بیش از 3 میلیونی استان، وجود چنین بیمارستانی از ضروریات است.

انتهای پیام/

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید