خضری: دولت در تدوین لایحه بودجه 94 توجه ویژه ای به مناطق محروم داشته باشد


 
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه دولت باید در تدوین لایحه بودجه 94 توجه ویژه‌ای به مناطق محروم کشور داشته باشد، افزود: تزریق اعتبارات استانی باید براساس توجه به شاخص‌های توسعه یافتگی‌استان‌ها صورت بگیرد.
 
 
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رسول خضری در نشست علنی امروز (یکشنبه 4 آبان) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک نسبت به افتخارآفرینی قهرمانان کشورمان در مسابقات آسیایی، در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس‌جمهور در خصوص تدوین لایحه بودجه 94 در هیات دولت، گفت: در تدوین این لایحه می‌بایست توجه ویژه‌ای به مناطق محروم و کمتر برخوردار مرزی صورت گرفته و تزریق اعتبارات استانی باید براساس توجه به شاخص‌های توسعه یافتگی‌استان‌ها باشد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از پایین بودن سطح شهرستان‌های حوزه انتخابیه در شاخص‌های 32 گانه افزود: شهرستان‌های سردشت و پیرانشهر در بحث جاده‌های مواصلاتی، حقابه کشاورزان و موضوعات مرتبط با مسائل بهداشتی و پزشکی دچار کاستی‌های بسیاری هستند.

وی ادامه داد: مسئله خرید تضمینی گندم و جو یکی از معضلاتی است که مردم شهرستان‌های مختلف کشور با آن درگیر هستند، از این‌رو دولت باید هر چه سریع‌تر نسبت به تعیین قیمت خرید تضمینی این محصولات اقدام کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: اتمام ساخت بیمارستان پیرانشهر و درمانگاه تامین اجتماعی سردشت یکی از خواسته‌های به حق مردم بوده که امید است مسئولان امر توجه ویژه‌ای به این امر داشته باشند./

پایان پیام 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید