مسوولانی که به تلویزیون می آیند /بررسی عملکرد هفته گذشته نمایندگان مردم در برنامه خانه ملت


در این برنامه که پنجشنبه ساعت 17:30 از شبکه یک پخش می شود؛حسین گروسی، رسول خضری و عبدالرضا مصری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظرات خود را درباره لایجه ممنوعیت تصدی بیش از دو شغل اعاده شده از شورای نگهبان مطالبی بیان می کنند. 
 
 
 اصل 50 به عنوان پادمان محیط زیستی شبکه یک سیما کاری از گروه اجتماعی این شبکه است که هر پنجشنبه راس ساعت 12 پخش می شود و 20 آذر ماه نیز این برنامه شاهد حضور میهمانان متعددی خواهد بود که از جمله آنها معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و نیز رییس سازمان حفاظت محیط زیست میهمان ویژه این برنامه است.

در بخش دیگری از این برنامه نیز محمد علی پیروانی بازیکن قدیمی و مربی فوتبال میهمان برنامه خواهد بود تا از تجربیات محیط زیستی خود بعنوان چهره ای مطرح صحبت کند.

حمیدرضا ریحانیان نیز مانند هفته های گذشته میهمان بخش کارشناسی و خبر این برنامه خواهد بود.

بخش های تولیدی نیز در این روز از اصل 50 پخش خواهد شد. چند گزارش در مورد مسئله بازیافت مواد زائد و زباله ها که نقش مهمی در احیای محیط زیست و حفظ ان ایفا می کنند به روی آنتن خواهد رفت.

در بخش دیگری، گزارش اصل 50 از زیست بوم خانگرمز در شهر تویسرکان در استان همدان پخش خواهدشد تا شما را با طبیعت بکر این منطقه آشنا کند.**دادستان کل کشور میهمان «نگاه دو» می شود

میزگرد سیاسی «نگاه دو» امشب، 19 آذر با حضور حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی، دادستان کل کشور روی آنتن شبکه دو می رود.

تهیه کننده «نگاه دو» گفت: این برنامه با دعوت از دادستان کل کشور راه کارهای واقعی مقابله با فساد را بررسی خواهد کرد.

شهریار افشاری پور افزود: این میز گرد سیاسی امشب، 19 آذر از ساعت 19 و 35 دقیقه روی آنتن شبکه دو می رود. 

«نگاه دو» کاری از گروه سیاسی شبکه دو سیماست، که به بررسی مسائل سیاسی و خاورمیانه می پردازد، چهارشنبه هر هفته میهمان خانه مخاطبان شبکه دو سیما می شود. امیراصلان خانی اجرای این برنامه گفتگو محور را بر عهده دارد.**بررسی عملکرد هفته گذشته نمایندگان مردم در برنامه خانه ملت 

برنامه خانه ملت این هفته با بررسی چند طرح در مجلس از جمله ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل پخش می شود.

در این برنامه که پنجشنبه ساعت 17:30 از شبکه یک پخش می شود؛حسین گروسی، رسول خضری و عبدالرضا مصری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظرات خود را درباره لایجه ممنوعیت تصدی بیش از دو شغل اعاده شده از شورای نگهبان مطالبی بیان می کنند. 

همچنین در این برنامه با مجید جلیل، لاله افتخاری وغلامرضا تاج گردون درباره لایحه بودجه 94 دولت صحبت می شود.

در بخش گفتگوی برنامه خانه ملت نیز اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر و سالار مرادی نماینده مردم سنندج دیواندره و کامیاران حضور دارند و درباره لایحه حمایت از معلولین صحبت می کنند.

خاطرنشان می شود برنامه خانه ملت کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که هر هفته با موضوع بررسی آخرین مصوبات مجلس تهیه و پخش می شود. **مخبر ذرفولی میهمان برنامه شب آفتابی می شود 

محمد رضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی چهارشنبه 19 آذر ماه ساعت 22 به مناسبت سی امین سالگرد شورای عالی انقلاب فرهنگی میهمان برنامه شب آفتابی می شود. 

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت تشکیل سی امین سالگرد شورای عالی انقلاب فرهنگی مقابل دوربین برنامه شب آفتابی شبکه تهران قرار می گیرد و در خصوص تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ، دستاوردها، سیاست گذاری های فرهنگی در کشورو.... بحث و گفتگو خواهد کرد. 

دوربین «شب آفتابی» با حضور در محل کار و برخی بخش های کاری مسئولان فضاهای متفاوتی را برای بینندگان ترسیم می کند.

برنامه زنده و گفتگو محور شب آفتابی کاری از گروه اجتماعی شبکه تهران چهارشنبه شب ها ساعت 22 با اجرای محمود احمدی افزادی روی آنتن شبکه تهران می رود. **برنامه دیروز، امروز، فردا

عنوان برنامه دیروز، امروز، فردا، مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی موانع و راهکارها است که در گفت و گو با حجج الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری و مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام روز پنجشنبه ساعت 22.30 از شبکه سه سیما به روی آنتن می رود.
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید