اعتیاد روی آنتن


 
برنامه "مصیر" کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما، دوشنبه شب این هفته 3 آذر در ساعت 23:30 پخش شد. مهمان تلفنی دیگر برنامه رسول خضری نماینده ی مردم پیرانشهر و سردشت و عضو کمسیون بهداشت با اشاره به سهولت عرضه در امر مواد مخدر گفت: با انتصاب یک وزیر برای ستاد مبارزه با مواد مخدر ارگان ها و دستگاه های مربوطه در این مهم نظم گرفته و مسئولیت خود را بهتر اجرا می کنند.
 
 
 

به گزارش جام جم آنلاین ، این برنامه که کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست با موضوع، درمان اعتیاد،با اجرای ندا ملکی، علیرضا نادعلی و رضا احسان پور به بحث در این موضوع پرداخت.

مهمان تلفنی برنامه، پرویز سروری عضو شورای شهر تهران با ذکر این که اعتیاد سومین معضل اجتماعی ماست و زمینه های اجتماعی فرا گیری دارد، گفت: دربرخورد با این مورد مشکل عدم اعمال قانون وجود دارد و دستگاه های درگیر در این حوزه با هم هماهنگ نیستند که این باعث عدم عزم فراگیر ملی برای این مشکل می شود.

مهمان تلفنی دیگر برنامه رسول خضری نماینده ی مردم پیرانشهر و سردشت و عضوکمسیون بهداشت با اشاره به سهولت عرضه در امر مواد مخدر گفت: با انتصاب یک وزیر
برای ستاد مبارزه با مواد مخدر ارگان ها و دستگاه های مربوطه در این مهم نظم گرفته و مسئولیت خود را بهتر اجرا می کنند.

در ادامه ، مهمان برنامه حجه الاسلام و المسلمین احسان رنجبر محقق و پژوهشگر با خواندن حدیثی از پیامبر اکرم (ص) تاثیر خانواده را مهمترین دلیل در لغزش و گرایش جوانان به اعتیاد دانست و گفت: اعتیاد دو وابستگی جسمی و روانی در پی دارد. رفع وابستگی جسمی یا به اصطلاح سم زدایی و همچنین رفع وابستگی روانی در کمپ ها صورت می گیرد.

ایجاد جاذبه برای بهبودی و درمان معتادین، بویژه وابستگی روانی، از طریق نشان دادن عشق و محبت واقعی دین موثر است چرا که خداوند توبه کنندگان را می بخشد بدی ها را به خوبی ها تبدیل می کند.

 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید