نماینده سردشت و پیرانشهر: عزل سرپرست فرمانداری سردشت سبب سرخوردگی مدیران می شود/ شورا و شهرداری سردشت وحدت داشته باشند


 
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر عزل سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت را سبب سرخوردگی مدیران دانست و درخواست کرد که شورای اسلامی شهر سردشت و شهرداری این شهر در بحث عمران شهری وحدت داشته باشند.
 
 
 رسول خضری" امروز شنبه (1آذر) در خصوص سرنوشت فرمانداری شهرستان سردشت گفت: در حال حاضر فرمانداری سردشت توسط "حسین یوسفی فر" به عنوان سرپرست اداره می شود و احتمالا حکم قطعی فرمانداری نیزبه نام وی صادر شد.
 

وی درخصوص مطرح شدن نام یک بوکانی برای تصدی پست فرمانداری سردشت اظهار داشت: گزینه های متعددی در استانداری آذربایجان غربی برای تصدی پست فرمانداری سردشت مطرح شده بود اما با توجه به عملکرد سرپرست فرمانداری سردشت در چند ماه اخیر و سابقه کاری آقای یوسفی و رضایتمندی مردم از وی احتمال صدور حکم فرمانداری به نام وی زیاد است.

خضری خاطر نشان کرد: مردم از عملکرد و مردمداری آقای یوسفی راضی هستند و عزل وی و عدم صدور حکم قطعی فرمانداری به اسم آقای یوسفی سبب سرخوردگی مدیران می شود.

اردیبهشت ماه امسال،"قربانعلی سعادت" استاندار آذربایجان غربی " حسین یوسفی فر" معاون فرماندار سردشت به عنوان سرپرست این فرمانداری منصوب کرد.

رسول خضری، در ادامه این گفت و گو در خصوص حاشیه های به جود آمده پیرامون رابطه شورای اسلامی شهرسردشت و شهرداری این شهر، اظهار داشت: سئوال کردن از شهردار حق قانونی شورای اسلامی شهر است و پاسخ دادن به سئوالات شورای شهر نیز وظیفه قانونی شهردار است.

وی افزود: اگر سئوالاتی در نزد دوستان شوار در خصوص عملکرد شهردار مطرح است انتظار می رود اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار با هم نشست مشترکی داشته باشند و شفاف سازی کنند.

وی ضمن آنکه خواستار وحدت شورای شهر سردشت و شهرداری این شهر در بحث عمران شهری جهت انجام کارهای اساسی در سطح شهر شد، ابراز امیداواری کرد که این بحث به نفع شهروندان و شهر ختم به خیر شود.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید