نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه تسنیم: آموزش و پرورش همانند نظام سلامت نیازمند حمایت های ویژه است


 
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 130 هزار کلاس درس سیستم گرمایشی نامناسبی دارند، گفت:‌این انتظار وجود دارد که دولت مشابه حمایت‌هایی را که از بحث بهداشت داشت در بحث آموزش‌وپرورش داشته باشد.
 
 
 

رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری تسنیم در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی این رسانه اظهار داشت: 130 هزار کلاس درس در کشور سیستم گرمایشی مناسبی نداشته و با استفاده از بخاری گرم می‌شوند.

وی افزود:‌ انتظار داریم دولت در بودجه سال آینده اعتبارات کافی برای آموزش و پرورش لحاظ کند و در نشست نمایندگان مجلس با وزیر آموزش و پرورش بحث اعتبارات عمرانی آموزش و پرورش و اختصاص اعتبارات مناسب مطرح شد.

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شاهد بودیم که دولت در بحث آموزش و سلامت اعتبارات کافی را اختصاص داد و حمایت‌های لازم را در این زمینه اعمال کرد،  هم‌اکنون این انتظار وجود دارد که چنین حمایتی از آموزش و پرورش صورت بگیرد چرا که نیروی انسانی محور توسعه پایدار در کشور است.

خضری افزود: در بودجه سال 93 مبلغ 200 میلیارد تومان بابت نوسازی، مقاوم سازی و تجهیز مدارس در نظر گرفته شد که این رقم اندک است. در بحث آموزش و پرورش باید اعتباری معادل 5 هزار میلیارد تومان برای نوسازی و تجهیز مدارس در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید