لزوم استفاده از ظرفیت های مردمی برای عبور از تحریم های اقتصادی


نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت‌‌های نهفته بین اقشار مختلف مردم برای عبور از تحریم اقتصادی باید مورد توجه قرار گیرد.
 
 

رسول خضری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای محقق کردن اهداف سیاسی و عقب نگه‌داشتن کشور ما به حیله‌های مختلفی اعم از جنگ نرم، تحریم اقتصادی و راه انداختن مباحث قومیتی دست می‌زنند.

وی استفاده از ظرفیت‌های مردمی را مورد تاکید قرار داد و افزود: در این صورت می‌توان با تمام قوا، تهدیدها و تحریم‌های مغرضانه اعمال شده از سوی دشمنان را پشت‌سر گذاشت و سعادت و رشد کشورمان را در هر زمینه رقم بزنیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم مشکلات مالی و تورم حاکم در بازار را احساس می‌کنند، ادامه داد: اما باید برای روشنگری و توجیه آن‌ها در ارتباط با منشا و علل بروز این مشکلات گام برداشت.

خضری با اظهار به اینکه از ظرفیت آن‌ها در راستای عبور از موانع باید بهره برد، اظهار کرد: حضور بسیجی‌وار در هشت سال دفاع مقدس و عقب راندن دشمنان از مرزهای کشورمان نمونه بارز برای تاثیر استفاده از عزم ملی است.

وی با بیان اینکه بروز یک سری تحولات در سیاست خارجی، داخلی و مسائل اقتصادی را داخل کشور شاهد هستیم، تصریح کرد: در هر زمینه که از توان، تخصص و روحیه جهادی نهفته بین مردم استفاده کرده و به مردم بها داده‌ایم، موفقیت‌های زیادی به دست آورده‌ایم.

خضری گفت: در عنوان امسال مبنی بر «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» اهمیت استفاده از نیروهای مردمی توسط مقام معظم رهبری مورد توجه قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در این صورت می‌توان مدیریت قوی و شایسته نظام و ملت را در کشورمان حکم‌فرما کرد، ادامه داد: تحقق حماسه اقتصادی و فرهنگی با مشارکت مردم امکان‌پذیر است.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی به ظهور گروهک تروریستی داعش در منطقه با ادعای راه‌اندازی خلافت اسلامی در عراق اشاره کرد و گفت: اراده‌ نیروهای مردمی این کشور بسیار بزرگ‌تر و قوی‌تر از هر نیروی مزدور و دست‌نشانده دشمنان است.

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید