خضری: تهیه طرح تحول استاندارد از سوی سازمان ملی استاندارد


 
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از تهیه طرح تحول استاندارد از سوی سازمان ملی استاندارد خبر داد و گفت: با توجه به دغدغه نمایندگان، مسئولان سازمان ملی استاندارد از تهیه این طرح خبر داده و اعلام کردند که این مهم در جهت اقدامات به روز سازمان ملی استاندارد خواهد بود.
 
 
 

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز سه‌شنبه (4 شهریور) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: جلسه امروز با حضور مسئولانی از سازمان استاندارد تشکیل شد که درخواست‌هایی از این سازمان از سوی نمایندگان شکل گرفت.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: برخی از نمایندگان این دغدغه را داشتند که این سازمان باید خود را به روز کرده و نظارت‌ها و استانداردسازی‌ها را نیز بر همین اساس تغییر هد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با تاکید بر اینکه استاندارد مهر اعتبار مردم است و نمی‌توان آن رانادیده گرفت، گفت:‌ بر این اساس نیاز به تحول و تغییر دارد که مسئولان سازمان استاندارد نیز در جهت این دغدغه نمایندگان اعلام کردند که ما در صدد تهیه طرح تحول استاندارد هستیم و به زودی آن راعملیاتی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و باقر لاریجانی قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد در امور پزشکی در جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حضور داشتند، یادآور شد: ‌در این جلسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که امروز 231  رشته پزشکی در دانشگاه آزاد داریم و تا پایان سال نیز 500 هزار دانشجوی تحصیلات تکمیلی در مقاطع مختلف ظرفیت خواهیم داشت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در این جلسه رئیس دانشگاه آزاد درباره بیمارستان‌های آموزشی مختص به دانشگاه آزاد سخن گفت و اعلام کرد که بیمارستان فرهیختگان تا آخر بهمن افتتاح خواهد شد./

پایان پیام

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید