تشکیل کمیته پیگیری درمان جانبازان


 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کمیته ای برای پیگیری بحث بهداشت و سلامت جانبازان بالای 50درصد خبر داد. “رسول خضری” نماینده مردم سردشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:مجلس شورای اسلامی یک کمیته چهارنفره را موظف به پی گیری و نهایی کردن مباحث حوزه سلامت عزیزان ایثارگر ،بنیاد شهید و جانبازان کرده است.

 
 

وی گفت: هدف از تشکیل این کمیته ،بررسی مسائل و موانع موجود در زمینه بهداشت ، درمان و سلامت جانبازان و ارائه گزارش آن به صحن مجلس شورای اسلامی است.

به گفته خضری ، این کمیته متشکل از دکتر” پزشکیان،آریایی نژاد و قاضی زاده هاشمی اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس است و گزارش کار آن تا دو هفته دیگر باید به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

نماینده ایثارگر مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:از تمامی دست اندرکاران و مرتبطین با حوزه سلامت جانبازان برای همکاری و همراهی با این کمیته برای نهایی کردن بحث درمان و سلامت جانبازان دعوت می کنیم.

خضری مباحثی مانند پرداخت حق پرستاری از جانبازان بالای 50درصد و رفع موانع موجود در این زمینه را مورد تاکید قرار داد و افزود:کمیته چهار نفره مجلس شورای اسلامی با لحاظ کردن طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان بالای 50درصد و همچنین پیشنهاد دکتر رحماندوست ،درصورت لزوم اقدام به ارائه طرح جدید به صحن جلسه علنی مجلس خواهد کرد.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی درپایان متذکر شد:این طرح پس از کامل شدن و رایزنی با سایر دستگاه ها و عوامل دست اندرکار در موضوع بحث سلامت و بهداشت جانبازان پس از تعطیلات هفته آینده مجلس شورای اسلامی به صحن جلسه علنی ارائه خواهد شد.

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید