نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس: حمایت از کادر پزشکی، یکی از اهداف طرح تحول نظام سلامت است


 نماينده مردم سردشت و پيرانشهر در مجلس شوراي اسلامي گفت: حمايت از كادر پزشكي، يكي ازاهداف طرح تحول نظام سلامت است.
 
 
 

به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه رسول خضري ظهر امروز در مراسم توديع و معارفه مدير عامل سازمان بيمه سلامت آذربايجان‌غربي كه در سالن آمفي تئاتر بانك رفاه كارگران برگزار شد، اظهار داشت: سياست‌ طرح تحول نظام سلامت در 18 فروردين از طرف مقام معظم رهبري ابلاغ شده و به تصويب رسيده است.

وي افزود: هم‌اكنون در سومين ماه اجراي طرح تحول نظام سلامت قرار داريم و انتظار مي‌رود تا پايان امسال 8 ميليون نفر تحت پوشش طرح تحول نظام سلامت قرار گيرند.

خضري با بيان اينكه تحول نظام سلامت بنيادي‌ترين مظاهر عدالت است، خاطرنشان كرد: با اجراي طرح تحول نظام سلامت در كشور انقلاب عظيمي در جامعه ايجاد شده و اميد است اجراي اين طرح سبب افزايش رضايت مردم در حوزه درمان بشود.

نماينده مردم سردشت و پيرانشهر در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد: درحال حاضر با اجراي طرح تحول نظام سلامت در جامعه شاهد كاهش چشمگير هزينه‌هاي درمان و هزينه‌هاي بستري بيماران هستيم.

خضري حمايت از پزشكان و كادر درماني را يكي از مزاياي اجراي طرح تحول نظام سلامت عنوان كرد و افزود: با گنجانده شده اين طرح در جامعه جامعه پزشكي سامان‌دهي مي‌شود.

نماينده مردم سردشت و پيرانشهر در مجلس شوراي اسلامي بايد يك نظام سلامت پايدار و با ثبات در جامعه ايجاد كرد كه بتوان يك جامعه با پايه‌هاي محكم استوار و پايدار دست پيدا كرد.

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید