نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس: محور مواصلاتی نقده به تمرچین وضعیت مناسبی ندارد


 

نماينده مردم سردشت و پيرانشهر در مجلس گفت: محور مواصلاتي نقده به تمرچين وضعيت نامناسبي دارد كه بايد به آن رسيدگي شود.

 
 

به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، رسول خضري عصر چهارشنبه در آيين بازديد از مراحل پيشرفت پروژه اتوبان نقده به پيرانشهر، اظهار داشت: اميد مي‌رود با عنايت دولت تدبير و اميد پروژه اتوبان نقده به سردشت ساماندهي شود.

وي با اشاره به اهميت ساماندهي بازارچه تمرچين، ادامه داد: رسيدگي به وضعيت بازارچه مرزي تمرچين از مطالبات، خواسته‌ها و نيازهاي اساسي مردم است.

نماينده مردم سردشت و پيرانشهر در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: آذربايجان غربي از لحاظ توسعه و ساخت راه‌هاي سالم از ظرفيت بالاي تجارت خارجي برخوردار است كه مي‌تواند تأ‌ثير بسزايي در زيرساخت جامعه و اقتصاد داشته باشد.

خضري خاطرنشان كرد: محور مواصلاتي نقده به پيرانشهر و پيرانشهر به تمرچين يكي از محورهاي ترانزيتي آذربايجان غربي است كه مي‌طلبد به ساخت پروژه بزرگراه نقده ـ پيرانشهر ـ تمرچين نگاه ملي شود.

نماينده مردم سردشت و پيرانشهر در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: لازم است عمليات راه‌سازي در محور نقده به تمرچين به منظور فراهم‌سازي زيرساخت‌هاي توسعه در پايانه مرزي تمرچين به سرعت اجرا شود.

وي با اشاره به وضعيت نامناسب محور مواصلاتي نقده به تمرچين، گفت: وضعيت اين محور به اندازه‌اي نامساعد است كه از آن به نام قتلگاه نام مي‌برند.

خضري در پايان خاطرنشان كرد: پيرانشهر قبل از انقلاب نيز داراي گمرك بوده است و اين نكته را مي‌رساند كه پيرانشهر سابقه تجارتي با كشور همسايه داشته و مساعد براي گسترش تجارت در اين منطقه است.

 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید