بازدید نماینده مردم سردشت و پیرانشهر از خبرگزاری تسنیم آذربایجان غربی


 

بعد از ظهر امروز رسول خضري نماينده مردم شهرهاي سردشت و پيرانشهر در مجلس شوراي اسلامي با حضور در دفتر نمايندگي خبرگزاري تسنيم در آذربايجان غربي از نزديك با فعاليت هاي اين رسانه آشنا شد.

 
 
 

به گزارش خبرگزاري تسنيم از اروميه، رسول خضري با حضور در تحريريه اين رسانه با تقدير از فعاليت هاي اثر بخش خبرگزاري تسنيم در آذربايجان غربي اظهار كرد: افتتاح تسنيم در اين استان بركات و آثار بسيار مثبتي در فضاي رسانه اي استان داشته و فصل جديدي از فعاليت هاي حرفه اي اطلاع رساني را در اين استان گشوده است.

نماينده مردم شهرهاي سردشت و پيرانشهر در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: رويكرد تسنيم در پوشش اخبار مربوط به نمايندگان مجلس مثال زدني است و اطلاع رساني پيامكي آن از رويدادهاي مختلف سبب شده تا مقبوليت و محبوبيت ويژه اي از اين خبرگزاري در بين نمايندگان ايجاد شود.

در اين ديدار محمد آقايي پر مدير خبرگزاري تسنيم در آذربايجان غربي نيز با ابراز اينكه اين رسانه توليد آثار وحدت آفرين با نگاه ملي و فارغ از جريانات قومي و مذهبي را رسالت خود مي داند اظهار كرد: خبرگزاري تسنيم در آذربايجان غربي تلاش مي كند با پوشش سريع و صحيح رسانه اي رويداهاي مختلف استان تصويري واقعي از ظرفيت هاي بالقوه اين استان از جنوب تا شمال آن را در منظر افكار عمومي و تصميم گيران دولتي قرار دهد تا در نتيجه آن فرصت تازه اي براي شتاب دهي به توسعه آذربايجان غربي فراهم آورده شود.

وي تصريح كرد: شهرهاي جنوب آذربايجان غربي به ويژه پيرانشهر و سردشت به سبب قرار گرفتن در مرز كشورمان با اقليم كردستان عراق از شرايط مستعدي براي افزايش سرمايه گذاري ها برخوردارند و لازم است با توسعه زيرساخت هاي جاده اي در اين منطقه در كنار رسمي سازي مرزها و گمرگات موجود در اين منطقه، بستر جديدي براي افزايش رفاه عمومي شهروندان اين منطقه آماده شود.

مشروح گفتگوي تفصيلي تسنيم با رسول خضري عضو كمسيون بهداشت و درمان مجلس پيرامون موضوعات كلان سلامت در كشور، چگونگي اجراي طرح هاي بيمه شهروندان، آخرين وضعيت دختران شين آباد، وضعيت عمومي سلامت در آذربايجان غربي و بررسي پروژه هاي نيمه تمام بهداشتي و درماني شهرهاي مختلف استان به‌زودي منتشر مي شود.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید