نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس: تعامل قوای سه گانه تحقق منویات مقام معظم رهبری را سرعت می بخشد


 

نماينده مردم پيرانشهر و سردشت در مجلس شوراي اسلامي گفت: تعامل قواي سه‌گانه به ويژه در بخش اقتصاد و فرهنگ، تحقق فرمايشات مقام معظم رهبري را تسريع مي بخشد.

 
 
 

رسول خضري در گفت وگو با خبرنگار تسنيم ، اظهار كرد: مقام معظم رهبري از سال ها پيش لزوم مقاوم سازي اقتصاد را مطرح فرمودند و اگر از همان زمان دولتمردان كشورمان اين موضوع را به خوبي درك مي كردند بسياري از مشكلات و معظلات كنوني در عرصه اقتصاد به وجود نمي آمد.

وي بيان كرد: بنابراين درك و برداشت صحيح مسئولان و عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري بسيار حائز اهميت است.

خضري گفت: براساس برنامه 5ساله پنجم، سند چشم انداز 20 ساله و نيز تاكيد قانون اساسي، كشورمان بايد در راستاي مقاوم سازي اقتصاد خويش اقدام كند.

نماينده مردم پيرانشهر و سردشت در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: با توجه به نامگذاري سال 93 به نام اقتصاد، فرهنگ، با عزم ملي و مديريت جهادي، دولتمردان كشورمان بايد در راستاي تحقق بخشي منويات مقام معظم رهبري گام بردارند.

خضري اظهار كرد: در اين بين تعامل قواي سه گانه بسيار حائز اهميت است.

وي تصريح كرد: در اين رابطه مسئولان بايد از نيروي بي پايان و مشاركت و ظرفيت هاي عظيم مردمي نهايت بهره را ببرند.

به گفته خضري، با توجه به اينكه زير بناي رشد هر جامعه فرهنگ است، مقام معظم رهبري براي سال جاري لزوم توجه به اقتصاد و فرهنگ را در كنار هم مطرح فرمودند.

وي افزود: رشد فرهنگ سبب توسعه انساني، رشد اقتصادي و مقاوم سازي آن مي شود.

نماينده مردم پيرانشهر و سردشت در مجلس شوراي اسلامي اظهار كرد: در طول ساليان گذشته مسئله فرهنگ بسياري از مشكلات جامعه را حل كرده است.

خضري گفت: همانطور كه مردم در سال گذشته حماسه سياسي را با حضور پر شور خود در انتخابات رياست جمهوري و حضور در راهپيماي 22بهمن تحقق بخشيدند، دولتمردان نيز بايد در اقتصاد و فرهنگ حماسه آفريني كنند.

نماينده مردم پيرانشهر و سردشت در خانه ملت گفت: مردم در همه حال اساس كار هستند بنابراين مقاوم سازي اقتصاد، فرهنگ، اشتغال، توسعه انساني، فرهنگي و سياسي مبتني بر مردم است.

انتهاي پيام/ ب

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید