اعلام آیتم های برنامه تلویزیونی "خانه ملت"/ نمایندگان جلسه غیرعلنی با حضور فانی را تشریح می کنند


  آیتم های مختلف برنامه تلویزیونی این هفته "خانه ملت" اعلام شد. در آیتم ویژه برنامه های صحن اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان، عزیز اکبریان نماینده مردم کرج، رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت و عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در خصوص جلسه غیرعلنی با حضور وزیر آموزش و پرورش صحبت می کنند.
 
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بخش‌های مختلف برنامه خانه ملت شماره 97 که جهت پخش روز پنجشنبه 28 خرداد 94 به پخش ارسال شده به این شرح اعلام شد.

در آیتم ویژه برنامه های صحن اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان، عزیز اکبریان نماینده مردم کرج، رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت و عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در خصوص جلسه غیرعلنی با حضور وزیر آموزش و پرورش صحبت می کنند.

در ادامه در خصوص طرح استانی شدن انتخابات، نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی و رستم، علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان و باقر حسینی نماینده مردم زابل به گفتگو می پردازند.

همچنین سلیمان عباسی نماینده مردم گنبدکاووس در خصوص طرح مدیریت مدارس غیردولتی صحبت خواهد کرد.

در آیتم طرح سوال از وزیر نیز به موضوع سوال از محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخته می شود.

در آیتم مربوط به گفت‌وگو با موضوع مدیریت آب کشاورزی، سالار مرادی نماینده مردم سنندج به طرح مباحثی می پردازد.

در آیتم ویژه تشییع پیکر پاک شهدای گمنام برنامه این هفته نیز بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد، امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن و رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی‌آباد کتول صحبت می کنند.

 در آیتم پایانی که مربوط به بخش کمیسیون‌ها می شود نیز محمدمهدی برومندی نماینده مردم مرودشت، جبار کوچک‌نژاد نماینده مردم رشت، غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و حسین آذین نماینده مردم رفسنجان به طرح مباحث مختلفی می پردازند./

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید