پیام تبریک دکتر رسول خضری به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان


به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا و نزول قرآن را خدمت تمامی مسلمین جهان، ملت شریف ایران و مردم متدین سردشت و پیرانشهر تبریک گفت. متن پیام ایشان به شرح زیر است:

 
 

بسم الله الرحمن الرحیم

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ

رمضان ماه رحمت و بخشندگی و فضل بی کران الهی، ماه شناخت و معرفت، ماه عبادت و بندگی خالصانه و عاشقانه، ماه قرآن،ماه خودسازی، ماه بازگشت به خویشتن و تقویت اراده و رهایی از زنجیر اسارت درونی و نیز تعلقات مادی بیرونی و دنیوی است.

اینجانب به عنوان خدمتگذار مردم سردشت و پیرانشهر در خانه ملت، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان، حلول ماه مبارک و پر فیض رمضان، ماه مهمانی خدا و نزول قرآن را خدمت تمامی مسلمانان جهان، ملت شریف ایران و به ویژه مردم متدین سردشت و پیرانشهر و همه آنانکه خود را مهیای ضیافت الهی نموده اند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است که با دلی سرشار از امید و ایمان و با برنامه ریزی صحیح خود را مهیای این ماه عزیز و خجسته نموده و با بهره گیری از تعالیم جانبخش الهی از این ماه پر فیض و برکت و کرامت و خوان گسترده الهی بهره مند گشته و با تلاوت قرآن و رعایت تقوا و دعا و راز و نیاز و نیایش و کمک به فقرا و نیازمندان نهایت استفاده را از این ایام معنوی ببریم و آثار آن در گفتار، پندار و کردار ما تجلی یابد. از درگاه خداوند متعال سلامتی، سعادت و توفیق روز افزون شما بزرگواران را مسئلت می نمایم و خالصانه از همه شما عزیزان التماس دعا دارم.

دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر

در

مجلس شورای اسلامی

27/03/1394 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید