پیام تبریک دکتر رسول خضری به مناسبت 27 خرداد روز جهاد کشاورزی


به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی روز جهاد کشاورزی را به مدیران و کارکنان محترم بخش کشاورزی و به ویژه جهادگران عرصه کشاورزی سردشت و پیرانشهر تبریک و تهنیت گفت. متن پیام ایشان به شرح زیر است:    

 
 

بسم الله الرحمن الرحیم

27 خرداد مصادف با روز جهاد کشاورزی است. بی شک کشاورزی به عنوان یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی نقشی برجسته و اساسی در رشد همه جانبه و توسعه پایدار کشور و بهبود روند و چرخه زندگی مردم دارد و موفقیت در این عرصه نتیجه تلاش و همت کارشناسان و افراد متخصص و کارآمد، پرتلاش، مبتکر، دلسوز و مسئولیت پذیر است.

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف سردشت و پیرانشهر روز جهاد کشاورزی را خدمت مدیران و کارکنان محترم بخش کشاورزی کشور و به ویژه کارکنان معزز و جهادگران عرصه کشاورزی حوزه سردشت و پیرانشهر تبریک و تهنیت عرض نموده و به تاسی از حدیث «و من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» زحمات و تلاشهای بی وقفه این عزیزان را ارج می نهم. از خداوند متعال سلامتی، سعادت و توفیق روزافزون را برای یکایک آنها و خانواده هایشان مسئلت می نمایم. امیدوارم که با توکل به خداوند متعال همچنان در جهت خدمت رسانی به مردم پیروز و سربلند و منشاء خیر و برکت برای جامعه باشید.

 

رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر

در

                                                                                                         خانه ملت 

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید