خضری مطرح کرد: تاکید بر آموزش پزشک خانواده در نشست بررسی وضعیت اجرای این طرح


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت:‌ تاکید بر آموزش پزشک خانواده در نشست بررسی وضعیت اجرای این طرح در کمیسیون مورد بررسی واقع شد.
 
 

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز سه‌شنبه (26 خرداد) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: بررسی آخرین وضعیت اجرای پزشک خانواده در استان های فارس و مازندران تنها دستور کار کمیسیون بود که با حضور روسای دانشگاه علوم پزشکی این دو استان و همچنین مسئولان وزارت بهداشت و درمان برگزار شد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مشکلات بیمه‌ای و نواقص موجود در اجرای این طرح مورد بحث و بررسی واقع شد و نمایندگان نیز تاکید داشتند ‌تا با توجه به مطالبه برنامه پنجم توسعه برای اجرایی شدن این طرح لازم است زیرساخت های اجرای آن فراهم شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، درباره جمع‌بندی صورت گرفته در بررسی طرح پزشک خانواده، تصریح کرد: ابتدا قرار شد بحث آموزش پزشک خانواده در دستور وزارت بهداشت قرار گیرد همچنین راهنمای بالینی در اجرای پزشک خانواده نیز مورد تاکید قرار گرفت.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی،‌ گفت: از سوی دیگر توجه به بحث تجمیع صندوق‌های بیمه نیز از درخواست‌های نمایندگان بود که قرار شد شراط برای اجرای آن نیز هرچه سریع‌تر فراهم شود./

پایان پیام

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید