انتقاد نماینده پیرانشهر از وزیر کشور:
وزیر به وعده خود عمل کند/ مرز تمرچین همچنان بسته است

سرویس ایران-رسول خضری اذعان کرد:وزیر کشور نسبت به اظهارات هفته گذشته خود که مبنی بر بازگشایی مرز تمرچین بود،اقدام نماید.


سرویس ایران-رسول خضری اذعان کرد:وزیر کشور نسبت به اظهارات هفته گذشته خود که مبنی بر بازگشایی مرز تمرچین بود،اقدام نماید.

خضری
نماینده مردم و سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی کردپرس، ضمن درخواست از وزیر کشور مبنی بر بازگشایی هر چه سریعتر مرز تمرچین،گفت:وزیر کشور هفته گذشته از تریبون رسمی رسانه ملی اعلام کرد که مرز تمرچین باز است و من به عنوان نماینده مردم این موضوع را تکذیب کردم و اعلام نمودم که بازگشایی مرز تمرچین نیازمند مصوبه شورای عالی امنیت ملی است.
وی ادامه داد:بعد از موضع گیری بنده وزیر کشور در مصاحبه ایی گفتند که در یکی دو روز آینده مرز بازگشایی می شود که الان یک هفته از آن تاریخ می گذرد.
خضری با انتقاد از این گونه اظهارنظرهای مسئولان خاطرنشان کرد:این قبیل اظهارنظرها باعث سردرگمی مردم و بی اعتمادی مردم نسبت به مسئولین می شود.
وی افزود:من در تذکری که روز یکشنبه سوم دی به وزیر کشور دادم،درخواست کردم که با توجه به بیکاری و مشکلات عدیده اقتصادی و معیشت نزدیک به 30 هزار نفر از کولبران،اصناف و کسبه و بازاریان پیرانشهر هر چه سریعتر نسبت به بازگشایی مرز تمرچین اقدام شود

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید