خضری:
موضوعات امنیتی از ابعاد گوناگون پیوسته در استان آذربایجان غربی مطرح می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: رتبه ۲۹ در شاخص بهداشت و سلامت سزاوار مردم آذربایجان غربی نیست بنابراین ارتقا این رتبه نیازمند همت دولت و همکاری مجلس است.

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: رتبه ۲۹ در شاخص بهداشت و سلامت سزاوار مردم آذربایجان غربی نیست بنابراین ارتقا این رتبه نیازمند همت دولت و همکاری مجلس است.
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷
رسول خضری
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ رسول خضری ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان آذربایجان غربی که در محل استانداری و با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: استان آذربایجان غربی با سه کشور مرز مشترک دارد از این رو موضوعات امنیتی از ابعاد گوناگون پیوسته در این استان مطرح می‌شود.

وی افزود: واحدهای اقتصادی و فرصت‌هایی که استان می‌تواند از مرزهای مشترک استفاده کند بر هیچ فردی پوشیده نیست و نباید مرزها را با دید تهدید مشاهده کرد بلکه باید این موضوع را یک فرصت خدادادی تلقی کرد.

خضری بیان کرد: بزرگ‌ترین چالش ما در مملکت به موضوع اشتغال‌ و معیشت مردم مربوط می‌شود که مقام معظم رهبری نیز در مراسم تنفیذ حکم رئیس‌جمهوری نیز به این موضوع اشاره کردند بنابراین ما باید این موضوع را به دولت تفهیم کنیم و خواستار ارائه آمار درست در مورد اشتغال‌ باشیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم به دنبال برطرف کردن مشکلات خود هستند و دولت باید اطلاعات صحیح را در اختیار مردم قرار دهد چراکه با شعار هیچ موضوعی را نمی‌توان به سرانجام رساند.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس گفت: آذربایجان غربی در شاخص بهداشت و سلامت در بین 31 استان کشور در رتبه 29 قرار دارد و این موضوع در حالی است که می‌توانستیم به‌عنوان استان توریسم سلامت معرفی شویم اما همین ظرفیت امروز به‌عنوان چالشی برای استان مطرح می‌شود.

وی یادآور شد: جاده‌های مواصلاتی یکی از دیگر مشکلات استان‌ آذربایجان غربی است و در این میان از مرزهای مشترک خودمان نتوانسته‌ایم به خوبی استفاده کنیم و جاده‌های استان به‌عنوان جاده‌های مرگ معرفی می‌شوند و مبادلات ترانزیتی استان در مرزهای استان‌های دیگر انجام می‌شود که جای بسی تاسف دارد.

به گزارش تسنیم؛ خضری تأکید کرد: مناطق آزاد آذربایجان غربی یکی دیگر از ظرفیت‌های استان است و امروز امتیاز مناطق به استان‌هایی داده شده که موضوع واردات را دنبال می‌کنند در حالی که آذربایجان غربی می‌توان نقش مهمی را در ورود ارز به کشور داشته و علاوه بر آن مشکل فروش تولیدات داخلی و بازار مصرف یکی دیگر از مشکلات آذربایجان غربی است./

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید