هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارمندان و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مجموعه دولت تبریک میگوییم
"هفته دولت مبارک"

هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارمندان و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مجموعه دولت تبریک میگوییم "هفته دولت مبارک"

پيام دكتر خضري بمناسبت آغاز بكار دوره پنجم شوراهاي  اسلامي شهر و روستا
""در اين برهه از تاريخ مديريت محلي در كشور، شوراها با كاركردهاي متنوع‌ خود در زمينه‌هاي برنامه‌ريزي، راهبري امور عمومي شهر و روستا و نظارت بر حسن عملكرد شهرداري‌ها و دهياري‌ها، ركن بنيادي مديريت شهري و روستايي به شمار مي‌آيند. شهرداري‌ها و دهياري‌ها در پرتو تعامل با شوراهاي اسلامي، دستاوردهاي ارزشمندي در اجراي طرح‌هاي عمراني-خدماتي، توسعه حمل‌ونقل عمومي، توسعه فرهنگي و اجتماعي شهرها و روستاها و ساير ابعاد توسعه پايدار داشته‌اند.

همچنين شوراهاي اسلامي نقشي محوري در تمركززدايي و واگذاري امور حاكميتي به سطوح محلي، كوچك‌سازي دولت، اجراي سياست‌ها و توسعه برنامه‌هاي اقتصاد مقاومتي، ارتقاي سطح سرمايه اجتماعي به‌مثابه موتور مولد توسعه پايدار،افزايش انسجام ملي و از همه مهم‌تر پيوند ميان حاكميت و مردم براي پيگيري مطالبات شهروندي برعهده دارند كه قابل واگذاري به هيچ نهاد ديگري نيست.

اينك در آستانه آغاز به كار پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا، فرصت را غنيمت مي‌شمارم تا به اعضاي محترم شوراهاي دوره‌هاي قبل به‌ويژه دوره چهارم خداقوت و خسته نباشيد بگويم و ضمن خير مقدم به اعضاي محترم شوراهاي دوره پنجم  برايشان آرزوي موفقيت مي نمايم"" 

دكتر خضري نماينده مردم شريف پيرانشهر و سردشت
٩٦/٦/١

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید