رای به هر نامزد،‌ رای به اصل نظام است

رسول خضری در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "رای به هر نامزد،‌ رای به اصل نظام است" گفت: قطع به یقین پیام حضور مشارکتی حداکثری مردم در انتخابات به کشورهای خارجی علی‌الخصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

 
 
Click here to enable desktop notifications for Gmail.   Learn more  Hide
 
 
 
 

 
 
1 of 85
 
 
 
 
 
 

Bazyabi

Inbox
x
 
 
 
sina ahmadi
 
Attachments6/13/16
 
 
 
fariba shams
رسول خضری رئیس کمیته رفاه و تامین اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگ...
May 15 (3 days ago)
 
 

fariba shams

May 15 (3 days ago)
   
 
to me
 
 
 
 
 

   

Translate message
Turn off for: Persian
 
 
 
نماینده مردم  سردشت و پیرانشهر در مجلس با تاکید بر مشارکت مردم در انتخابات گفت: مردم ما باید نسبت به سرنوشت خود و آینده کشور حساس باشند و حضور مردم در انتخابات اتحاد و وحدت ملی را نشان می‌دهد.
 
حتی یک رأی سرنوشت کشور و دولت را تعیین می‌کند
 
 
به گزارش نخست نیوز ، رسول خضری با بیان اینکه «یک رای سرنوشت یک دولت را تعیین می کند» گفت: ما باید نسبت به سرنوشتمان و آینده کشور حساس باشیم و با حضور و مشارکت حداکثری حماسه دیگری را خلق کنیم.
 
وی تصریح کرد: یکی از دلایل بسیار مهم مقبولیت، محبوبیت و جمهوریت نظام به لحاظ سیاست داخلی و دیپلماسی خارجی حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است که پیام بسیار جدی به همراه دارد.
 
نماینده مردم  سردشت و پیرانشهر در مجلس با بیان اینکه «مشارکت مردم مقبولیت حاکمیت و نظام را نشان می دهد» اظهار کرد: دشمنان وقتی اتحاد، انسجام و وحدت ملی را ببینند، دیگر جرات نمی کنند که خیال‌پردازی کرده و طمع‌ورزی کنند.
 
این نماینده مجلس در پایان بیان کرد: حضور مردم در انتخابات برای دیپلماسی خارجی ما و اجرای هرچه بیشتر برجام و تحقق خواسته های کشور و مردم در سطح بین‌المللی بسیار موثر است.
 
 
 
 

fariba shams

4:36 PM (1 hour ago)
   
 
to me
 
 
 
 
 

   

Translate message
Turn off for: Persian
 
رسول خضری نماینده مردم  سردشت و پیرانشهر در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به  اظهارات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "رای به هر نامزد،‌ رای به اصل نظام است" گفت: قطع به یقین پیام حضور مشارکتی حداکثری مردم در انتخابات به کشورهای خارجی علی‌الخصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی دشمنان قسم‌خورده ایران هستند، تاکید کرد: معتقدم حضور مردم در انتخابات حائز این پیام است که ما پشت نظام اسلامی خود هستیم و رای به هر نامزدی در انتخابات به مفهوم رای به مشروعیت، محبوبیت و مقبولیت نظام است.

خضری تصریح کرد: قطعا مشارکت پررنگ و حداکثری ایرانیان پای صندوق‌های رای تفکر طمع‌ورزی دشمنان علیه ایران را سلب خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه محبوبیت، مقبولیت و مشروعیت نظام از رای مردم کسب می‌شود، اظهار داشت: حضور حداکثری مردم در انتخابات حائز پیام جهانی است لذا حضور حتی در حد یک رای که می‌تواند با اختلاف یک دولت دیگر را سر کار نگه دارد، حائز اهمیت است.

خضری در پایان با اشاره به میزان مشارکت مردم در انتخابات 29 اردیبهشت گفت: معتقدم مشارکت مردم در این دوره از انتخابات از دوره گذشته بیشتر خواهد بود که این امر نشان از مقبولیت و مشروعیت نظام در نزد مردم است.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید