حضور مردم در انتخابات نشاندهنده  اتحاد و وحدت ملی است.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس با تاکید بر مشارکت مردم در انتخابات گفت: مردم ما باید نسبت به سرنوشت خود و آینده کشور حساس باشند و حضور مردم در انتخابات اتحاد و وحدت ملی را نشان می‌دهد.

نماینده مردم  سردشت و پیرانشهر در مجلس با تاکید بر مشارکت مردم در انتخابات گفت: مردم ما باید نسبت به سرنوشت خود و آینده کشور حساس باشند و حضور مردم در انتخابات اتحاد و وحدت ملی را نشان می‌دهد.
 
حتی یک رأی سرنوشت کشور و دولت را تعیین می‌کند
 
 
به گزارش نخست نیوز ، رسول خضری با بیان اینکه «یک رای سرنوشت یک دولت را تعیین می کند» گفت: ما باید نسبت به سرنوشتمان و آینده کشور حساس باشیم و با حضور و مشارکت حداکثری حماسه دیگری را خلق کنیم.
 
وی تصریح کرد: یکی از دلایل بسیار مهم مقبولیت، محبوبیت و جمهوریت نظام به لحاظ سیاست داخلی و دیپلماسی خارجی حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است که پیام بسیار جدی به همراه دارد.
 
نماینده مردم  سردشت و پیرانشهر در مجلس با بیان اینکه «مشارکت مردم مقبولیت حاکمیت و نظام را نشان می دهد» اظهار کرد: دشمنان وقتی اتحاد، انسجام و وحدت ملی را ببینند، دیگر جرات نمی کنند که خیال‌پردازی کرده و طمع‌ورزی کنند.
 
این نماینده مجلس در پایان بیان کرد: حضور مردم در انتخابات برای دیپلماسی خارجی ما و اجرای هرچه بیشتر برجام و تحقق خواسته های کشور و مردم در سطح بین‌المللی بسیار موثر است

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید