تاکید بر لزوم نیل به اهداف سیاست های اقتصادی مقاومتی

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزرای خانه ملت درخصوص بخشش جرایم دیرکرد و سود وام های بانکی کمتر از 100میلیون تومان گفت:مجلس شورای اسلامی با هدف کمک به اقشار کم درآمد جامعه مصوبه بخشش جرایم دیرکرد و سود وام های بانکی را تصویب کرد تا بخشی از مشکلات این اقشار رفع شود

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزرای خانه ملت درخصوص بخشش جرایم دیرکرد و سود وام های بانکی کمتر از 100میلیون تومان گفت:مجلس شورای اسلامی با هدف کمک به اقشار کم درآمد جامعه مصوبه بخشش جرایم دیرکرد و سود وام های بانکی را تصویب کرد تا بخشی از مشکلات این اقشار رفع شود.
 
نماینده مردم در پیرانشهر و سردشت مجلس شورای اسلامی ادامه داد:با بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی بخش قابل توجهی از معوقات بانکی وصول خواهد شد.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:براساس گزارش ها به جز بانک کشاورزی، بانک های دیگر در زمینه بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی عملکرد مناسبی نداشته اند.
 
خضری با تاکید بر لزوم نیل به اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی تصریح کرد:روستاییان و عشایر از اقشاری هستند که باید به مسائل آنان توجه شود تا تولید در بخش کشاورزی و تولیدات دامی تقویت شود.
 
وی ادامه داد:دولت در راستای حمایت از اقشار ضعیف از لحاظ درآمدی، با موضوع بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی موافق است اما متاسفانه اغلب بانک ها از اجرای کامل این مصوبه قانونی طفره می روند.
 
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:بانک مرکزی متولی امور بانکی در کشور است بنابراین باید در خصوص اجرای ضعیف قانون بخشش سود و جرایم وام های بانکی پاسخگو باشد البته مجلس اقدامات نظارتی را دراین راستا از طریق وزارت اقتصاد پیگری خواهد کرد

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید