یادواره شهدای بمباران 17 اسفند سال 1363 شهرستان پیرانشهر برگزار شد

یادواره شهدای بمباران 17 اسفند سال 1363 شهرستان پیرانشهر با حضور مسئولان شهرستانی و استانی و خانواده معظم شهداء در مسجد جامع جدید این شهرستان برگزار شد.

به گزارش کوردپیام: یادواره شهدای بمباران 17 اسفند سال 1363 شهرستان پیرانشهر با حضور مسئولان شهرستانی و استانی  و خانواده معظم شهداء در مسجد جامع جدید این شهرستان  برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پیرانشهر در مصلای امام خمینی(ره) شهرستان پیرانشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بمباران هوایی پیرانشهر گفت:مردم پیرانشهر در طول 8 سال دفاع مقدس مردانه ایستادند و با دادن خون یک وجب از خاک خود را نگذاشتند به دست استعمارگران بیفتد.

حجت الاسلام و المسلمین طاهری معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء در این مراسم گفت: خلق حماسه های انقلابی توسط مردم شهید پرور شهرستان پیرانشهر هیچگاه از ذهن ها پاک نخواهد شد که در هوای سرد زمستانی در چنین روزی 90 شهید از زن و مرد و کودک و پیر و جوان تقدیم انقلاب کرد.

وی اظهار کرد: جایگاه خانواده شهدا در فرهنگ دینی و قرآنی و اسلامی بسیار بالا است.

حجت الاسلام و المسلمین طاهری گفت: خداوند می فرمایید: من جانشین شهید در خانواده شهید هستم هر کس رضایت آنها را بدست بیاورد رضایت مرا بدست آورده است.

مسئول امور روحانیون سپاه شهداء افزود: خانواده شهدا چشم و چراغ ملت اند.

وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) نسبت به آثار خون شهدا فرمودند: ملتی که زن و مردش برای جان فشانی حاضرند و طلب شهادت کنند هیچ قدرتی نمی تواند با آن مقابله کند.

حجت الاسلام و المسلمین طاهری معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء گفت: فرهنگ شهادت به سوریه و عراق هم ارسال شده است و اثرات آن به وضوح قابل شهود است.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید