تاکسیرانی از فعالیت اسنپ وتپسی واهمه نداشته باشد/ لزوم ایجاد فضای رقابتی در حوزه حمل و نقل

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه سازمان تاکسیرانی نباید از فعالیت شرکت های نوپایی مانند اسنپ و تپسی واهمه داشته باشد، گفت: در این میان لازم است سازمان تاکسیرانی در رقابتی سالم به ارایه بهتر خدمات به مردم بیندیشد.

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با مثبت ارزیابی کردن فعالیت دو نرم افزار مسافربری اسنپ و تپ‌سی، افزود: سازمان تاکسیرانی نباید با فعالیت مسافربرهای شخصی مانند اسنپ و تپسی مخالفت کند چراکه فعالیت این دو مجموعه باعث کسادی بازار کاری آنها نمی شود بلکه با توجه به دوران ارتباطات لازم است که استفاده از ظرفیت ارتباطی در حوزه حمل و نقل بیشتر استفاده شود.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به نظر می‌رسد بهتر است سازمان تاکسیرانی خود را به مرحله‌ای بالاتر در ارایه خدمات برساند نه اینکه از فعالیت شرکت های نوپایی مانند اسنپ و تپسی واهمه داشته باشند در این میان لازم است سازمان تاکسیرانی در رقابتی سالم به ارایه بهتر خدمات کمک کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: تولید و راه اندازی نرم افزار اسنپ و تپسی نشان دهنده یک همفکری و همکاری بین جوانانی است که با برنامه‌ریزی، اقدام به راه اندازی این دو نرم افزار کرده و خدمات مثبت و ارزانی به مشتری ارایه می‌دهند که این فعالیت‌ها هم رضایت مشتری را به همراه دارد و هم باعث رضایتمندی مسافربرها شده است.

وی یادآور شد: در بسیاری از کشورهای دنیا نیز استفاد از فناوری‌ها و تکنولوژی در حوزه های مختلف از جمله حمل و نقل امری بدیهی است که بهره‌گیری از ظرفیت این تکنولوژی ها ما را با دنیا همسو خواهد کرد، بهتر است برای آنکه حق و حقوق سازمان تاکسیرانی نیز تضعیف نشود یک نشست هم اندیشی با حضور متولیان مربوطه برگزار شد تا راهکارهای پیش رو برای رونق اسنپ و تپسی و از بین نرفتن حقوق تاکسیرانی مورد توجه قرار گیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اخذ مجوز اسنپ و تپسی از سوی شرکت دانش بنیان، گفت: شرکت‌های دانش بنیان در بحث تولید و خدمات به دنبال هزینه کم و سود زیاد است و همانطور که مقام معظم رهبری نیز تاکید داشتند باید به تولید داخلی توجه زیادی شود و استفاده از این نرم افزار با توجه به تولیدات داخلی آن، می‌تواند گامی برای اجرای منویات رهبری باشد./

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید