پیام تبریک دکتر رسول خضری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، به مناسبت فرارسیدن 31 شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس پیام تبریکی صادر کرد.متن پیام ایشان به شرح زیر است:

 
  

بسم الله الرحمن الرحیم

31 شهریور سالروز آغاز جنگ تحمیلی رژیم بعث علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت هشت سال مقاومت وفدارکاری رزمندگان اسلام نامگذاری شده است. دفاع مقدس یادآور مقاومت، افتخار، عزت، دلاوری، ایستادگی، رشادت، ایثار و فداکاری­های بی نظیر ملت قهرمان ایران اسلامی و رزمندگان غیور است که به مدت هشت سال با عزم، اراده، شهامت، شجاعت و جانفشانی در مقابل تجاوز همه جانبه و تعرض ناجوانمردانه و درنده خویی رژیم بعثی استقامت نمودند و در نهایت اهریمنی را که از حمایت های مستکبرین جهانی برخوردار بود، از خاک پاک و میهن اسلامی خود بیرون راندند و پرچم اسلام را با اقتدار و عزت برافراشتند.  

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف سردشت و پیرانشهر فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را خدمت همه هموطنان عزیز و ملت شهیدپرور ایران اسلامی، رزمندگان و سلحشوران، ایثارگران  و خانواده های معزز شهدا تبریک و تهنیت عرض نموده و یاد و خاطره شهیدان والامقام هشت سال دفاع مقدس را گرامی می دارم. امید است که با توکل به خدا و پاسداشت ایثارگری ها و فداکاری­های حماسه سازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، همچون گذشته در حفظ استقلال و دستاوردهای انقلاب اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف بکوشیم و موفقیت ها و سرافرازی های ایران را استمرار بخشیده و جایگاه و منزلت والای ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهیم. در خاتمه از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری و ادامه راه شهدا و حماسه سازان را برای همگان مسالت می نمایم.

دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر

درخانه ملت

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید