پیام تبریک دکتر رسول خضری به مناسبت زادروز بوعلی سینا و روز پزشک ، روز دندان پزشک و روز داروساز

بسم الله الرحمن الرحیم

خدا شافی و این خود افتخاری است / که دستی با خدا همدست گردد

یکم شهریور ماه مصادف با سالروز ولادت طبیب فرهیخته و حکیم بزرگ و نامدار ایران زمین، شیخ الرییس ابوعلی سینا و فرصتی شایسته و مغتنم برای تقدیر از  خدمات و  تلاشهای ارزنده و خالصانه سپیدپوشان و پزشکان متعهد،خدوم و دلسوز کشور و پیام آوران سلامت و فرشتگان و ناجیان حیات است.

بی تردید پزشکان و طبیبان کشور عزیز ما که با تاسی از آموزه های الهی و انسانی دانش را در خدمت بشریت قرار داده و با مجاهدت و از خودگذشتگی در پی آرامش و زدودن آلام و درد و رنج بیماران بوده اند همواره ضامن امنیت، ارمغان آور سلامت جسمی و روانی جامعه و نماد نوع دوستی و خدمت به بشریت و متانت و معرفت و خیرخواهی بوده اند. آنها پیشه خود را بهترین هدیه الهی دانسته و تلاش در راه سلامت جامعه را بزرگترین موهبت و پاداش آخرت دانسته اند و از این رو همواره در جامعه اسلامی ما طبابت از مشاغل پراهمیت و طبیبان دارای جایگاه ارزشمند و مورد احترامی بوده اند.

اینجانب خجسته سالروز میلاد دانشمند و فیلسوف فرهیخته دنیای اسلام حکیم ابوعلی سینا و  روز پزشک را خدمت طبیبان فرزانه و عزیزان عرصه سلامت، جامعه پزشکان دلسوز ایران و همکاران زحمتکش و خوبم در  عرصه درمان در استان آذربایجان غربی و پیام آوران سلامت در پیرانشهر و سردشت صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و ایثار، فداکاری، تلاش خستگی ناپذیر، مهربانی و صبوری همکاران گرامی را ارج نهاده و می ستایم. امیدوارم که همواره دانش، علم، مهارت و دستان شفابخش شما مایه امید و نشاط  و لبخند بیماران بوده و دعای خیر آنان هموار کننده مسیر رسالت و خدمتتان به جامعه بشری باشد. در خاتمه از درگاه حضرت حق  موفقیت، بهروزی، توفیق روزافزون، سربلندی، سلامتی و سعادت شما و خانواده های گرانقدرتان را مسئلت می نمایم.

 

برادر شما

دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف پیرانشهر و سردشت

در

خانه ملت

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید