پیام دکتر رسول خضری نماینده پیرانشهر و سردشت به مناسبت نوروز1395

مزگێنی دا بە ‌سروە بای بەھاری

وا ھاتەوە نەورۆزی کوردەواری

 

 

بسمه تعالی

سپاس بی پایان خدایی را که در این ساعات پایانی سال توان نوشتن و عرض ادب دوباره را به این خدمتگزار عطا نمود تا بتوانم دقایقی چند از وقت مبارک شما سروران عزیز را به خود اختصاص دهم.

همشهریان فرهیخته و شریف شهرستان های پیرانشهر و سردشت،غیور مردان و شیر زنان سرزمینم،همراه و دوشادوش شما بزرگواران با عزت و سربلندی مثال زدنی شما در آستانه به پایان رساندن سال 1394 هستیم.سالی که فراز و نشیب های فراوانی برای شما داشت،چون همیشه ثابت کردین فرزندان  کاوه نشیب ها را به فراز و فرازها را به اوج سربلندی تبدیل خواهند کرد.در اسفند امسال دو حماسه ماندگار را خلق کردین که نشان از تفکر بالا و سربلندی بی پایان شماست،حماسه اول در هفتم اسفند با حضور حداکثری شما تبدیل به روزی تاریخی گردید،که شما ولی نعمتان، با اطمینان دوباره به برادر خودتان مسولیت بنده را در قبال خاک و وجود مقدستان صد چندان اضافه نمودید.امیدوارم خداوند منان توان خدمتگزاری بی منتم دهد تا لیاقت خدمتگزاری شما مردمان شریف را داشته باشم.

 حماسه دوم که در اسفند  94ایران را تکان داد.

شما خالق تفکر و ایده ی خداپسندانه شدید که الحق شایسته تقدیر و ستایش است.ایجاد کمپین تحریم خرید مواد محترقه و بجای آن کمک به کودکان بی سرپرست و کم درآمد که باعث تحسین تمام ایرانیان گشت و شهرها ایران عزیزمان را درنوردید و افتخاری دیگر را به اسم خودتان ثبت نمودید،شما ثابت کردین که زجر کشیده 8 سال دفاع مقدسین و در این 8 سال به اندازه تمام سال های خدا صدای توپ و تانک را شنیده اید و با جان و دل این صدای دلخراش را لمس کرده اید.به خود میبالم و خدا راشاکرم که وکیل موکلانی چون شما هستم،اینک در این ساعات پایانی طلب حلالیت میکنم از درگاه خدا که اگر خدای ناکرده غیر عمد نارحتی های ناخواسته برای شما عزیران ایجاد کرده باشم.

و اما هدف خدمتگزار شما در سال آینده با توکل بخدا و پشتیبانی شما مردم باشرف تسریع در اتمام طرح های نیمه تمام و یا در شرف انجام و به امید خداوند بزرگ شروع پروسه منطقه آزاد تجاری پیرانشهر و سردشت خواهد بود که امیدوارم این رویای به حق شما عزیزان را به واقعیت تبدیل نماییم.

از خدواند منان خواهان و خواستارم سال 95 سال دلخوشی و شادکامی شما برادران و خواهران عزیزم باشد.سالی پر خیر و برکت که شایسته شما مردم فرهیخته و شریف باشد.سالی سرشار از عزت و سربلندی برای شما ملت بزرگوار و گرامی.

سرورانم

خدمتگزاری بی منت ما بدون پشتیبانی و همرامی شما امکان پذیر نخواهد بود،برادر خودتان را در راه خدمت به خودتان تنها نگزارید که تنهایی فقط برای خداست.

در پایان خواهشمندم در ایام نوروز و هنگام مسافرت های نوروزی احتیاط را سرلوحه خود قرار دهید تا خدای ناکرده شاهد حوداث تلخ نباشیم .انتظار مان این است که چون همیشه مهمان نوازان لایقی باشیم برای مهمانان نورزی شهرمان.

سپاس بی پایان خدایی را که شما را آفرید تا من از عزت و سربلندی شما احساس غرور کنم،

نوروز نو مبارک

ئەی نەتەوەی کاوەی زنجیر قەف قەف بڕ

رۆژی نەورۆز دای بە ‌ھەوری زستان دڕ

 

                                                                                                      برادرتان دکتر رسول خضری


تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید