پیام نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در خصوص چهارشنبه سوری


 دکتر رسول خضری نماینده مردم شریف و فرهیخته پیرانشهر وسردشت در خصوص چهارشنبه سوری پیام فرستاد . در پیام دکتر خضری که بر روی شبکه های اجتماعی قرار گرفته ٰ ، و  بلحاظ اهمیت موضوع بازنشر می شود ، آمده است ؛
 
 
 

حادثه روز سه شنبه در شهر اشنویه دل همگان را آزرد

براستی که هیچ چیزی ارزش اشکهای مادر “حسین قربانی”عزیز را ندارد. شور و شادی به هر بهانه ای نباید موجبات رنج همشهریان و آلودگی هوا وصوتی… را در پی داشته باشد. چهارشنبه سوری نماد پیروزی خیر بر شر است و ریشه در تمدن غنی این سرزمین دارد.چهارشنبه سوری سیمایی بس اساطیری و حماسی دارد باید هوشمندانه و آگاهانه یاد آنرا گرامی بداریم و مواظب باشیم که قربانی دست دلالان مواد منفجره و محترقه نشویم. در شادی چهارشنبه سوری همگان سهیم هستیم و بایستی سعی کنیم که باشکوه و مفتخرانه آن را برگزار کنیم.
راه اندازی کمپین “تحریم خریدمواد محترقه ، لباس برای نیازمندان بخریم “جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.
چراکه تا مردم خود در این راه سهیم نباشند نمی توان با ضدفرهنگها مقابله کرد. بدون شک جنبش های مردمی ریشه دارتر و عمیقتر اثر گذاری می کنند و بایستی از سوی مسئولین این چنین حرکتها مورد استقبال واقع شوند و اقدام آنها را ارج نهاد. بدین گونه حمایت همه جانبه خود را با این حرکت خداپسندانه و مهم ابراز میداریم و باز تاکید می کنیم که:

 

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی.

رسول خضری

خدمتگذار مردم پیرانشهر و سردشت و ارادتمند مردم استان 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید