تحلیل نماینده سردست و پیرانشهر از آرایش سیاسی مجلس دهم


رسول خضری اظهار کرد:در مجموع،ترکیب این دوره مجلس شورای اسلامی برایندی از همه گروه ها و جناح های سیاسی کشور خواهد بود.
 
 
 
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کردپرس عنوان کرد:مجلس دهم قابلیت های خوبی خواهد داشت و آرایش سیاسی آن نیز به نفع کشور خواهد بود.
وی افزود:با توجه به اینکه چیزی در حدود 95 تا 100 نفر از جریان اصول گرایی و تقریبا 50 اصلاح طلب و کمی کمتر از این تعداد از اعتدالیون وارد مجلس خواهند شد و با توجه به نفراتی که در دور دوم به مجلس خواهند آمد،پیشبینی می شود،مجلس به سمت عقلانیت سیاسی پیش رود.
وی در خصوص ریاست آینده مجلس به کردپرس گفت:قطعا انتخاب رئیس مجلس از موضوعات مهم مجلس آینده خواهد بود و دو گزینه که از هم اکنون نام آنها بر سر زبانها افتاده،یعنی آقای دکتر لاریجانی رئیس فعلی مجلس و آقای عارف سر لیست جریان اصلاح طلبی کوران مجلس آینده را گرم خواهد نمود.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد:البته در خصوص آرایش سیاسی مجلس آینده هنوز زود است بصورت قطعی نظر داد چرا که  تعداد 70 نماینده در انتخابات دور دوم به مجلس راه پیدا می کنند و آن زمان است که بصورت روشن می توان نظر داد.
وی با تاکید بر انسجام و اتحاد ملی در بین نمایندگان گفت:نمایندگان برای رسیدن به امور نمایندگی خود باید به دنبال دو هدف باشند.اول به تامین امنیت پایدار و اقتدار کشور بیاندیشند و دوم در بحث مهم و اساسی معیشت و اقتصاد و حمایت از تولید به منزله رفع بیکاری توجه شایانی نمایند.
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید