خضری در گفت وگو با ایسنا:بازماندگان و راه یافتگان انتخابات اتحاد ملی را سرلوحه کارشان قرار دهند


نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایان رقابت‌های انتخاباتی از برندگان و بازندگان انتخابات خواست انسجام و اتحاد ملی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
 

رسول خضری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: کاندیداها در یک هفته منتهی به انتخابات رقیب یکدیگر هستند و بعد از انتخابات باید رفیق شوند و برنامه‌هایی هم استفاده کنند.

او افزود: کسانی که به مجلس آینده راه پیدا کردند باید در فرصت اندکی که دارند با رقبای‌شان که از راهیابی به مجلس بازماندند هم‌فکری کنند و آن‌ها هم ایده‌های خوب‌شان را در اختیار منتخبان بگذارند و در یک تعامل منطقی برای عمران و آبادانی کشور تصمیم بگیرند چرا که افکار و ایده‌های خوب رقبا منتخبان مردم را در رسیدن به اهداف عالیه نظام یاری کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: انتظار منطقی این است که بازماندگان هم دست منتخبین را بگیرند و کنار آن‌ها باشند و بدانند که آن چه مهم‌تر از هر چیزی است انسجام و اتحاد ملی و کنار گذاشتن تعصبات در همین راستا است.

خضری با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق، عرف و شئونات اسلامی از سوی نمایندگان به عنوان عصاره فضائل ملت اظهار کرد: اگر نماینده‌ای به تخریب و کارهای غیراصولی وارد مجلس شود انتظار نمی‌رود که در مجلس هم عملکرد درستی داشته باشد در حالی که صداقت، صراحت و شفافیت باید در کارنامه نمایندگان وجود داشته باشد.

وی از کسانی که بر اساس نتایج انتخابات از راهیابی به مجلس باز مانده‌اند خواست از تخریب، بی‌تقوایی و بی‌اخلاقی و شب‌نامه‌نویسی نسبت به منتخبان مردم پرهیز کنند.

انتهای پیام

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید