پیام تبریک دکتر رسول خضری به مناسبت روز پرستار


دکتر رسول خضری عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی، روز پرستار را خدمت جامعه پزشکی و نیک مردان و زنان پرتلاش عرصه پرستاری و به ویژه پرستاران زحمتکش و فداکار سردشت و پیرانشهر تبریک و تهنیت گفت. متن پیام نماینده سردشت و پیرانشهر به شرح زیر است:

 
 
 

                                                    بسم الله الرحمن الرحیم

«و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا»

روز پرستار روز افتخار انسان به انسانیت و فرصت مغتنمی است برای پاسداشت، قدردانی و ارج نهادن به زحمات، تلاشها و خدمات ارزنده فرشتگان نجات بشریت و نیک مردان و زنانی که با فداکاری و از خود گذشتگی کمک به هم نوعان، نیازمندان و آسیب دیدگان را سرلوحه کار خود قرار داده اند. چه زیبا گفته اند که پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا. پرستاری دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار؛ پرستاری حفظ جان بیمار است و تقویت روح او؛

بدون شک پرستاران سرمایه های ارزشمند اجتماعی و نماد صبر، دلسوزی، پاکدلی، پایداری و مهربانی هستند و حرفه مقدس و خدمات ارزشمند آنان مورد رضایت حق تعالی است. لازم است که همه ما شهروندان و مسئولین و همه کسانی که به سرنوشت بیماران و به سلامت کشور اهمیت می دهند، به این قشر زحمتکش و ایثارگر پرستار توجه و محبت و اهمیت نشان بدهیم. بخصوص لازم است که مسئولین و مدیران و تصمیم­ گیران به خواسته های این عزیزان توجه بیشتری نشان داده و تمام هم و تلاش خود را در راستای برآورده نمودن مطالبات بر حق این عزیزان به کار گیرند.

اینجانب به نمایندگی از مردم سردشت و پیرانشهر و به رسم وظیفه، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات، تلاش ها و فداکاریهای بی نظیر این قشر عزیز، روز پرستار را خدمت جامعه پزشکی ایران اسلامی، همکاران محترم و تمامی پرستاران در سراسر کشور و به وی‍ژه پرستاران زحمتکش و فداکار حوزه سردشت و پیرانشهر صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و برای یکایک شما بزرگواران و خانواده های صبور و گرامی اتان سلامتی، سعادت، بهروزی و توفیق روزافزون را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

برادرتان

دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر

در

خانه ملت

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید