به گزارش تعاون، نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس از رییس جمهور برای توجه به اعتبارات عمرانی در بودجه 1395 تشکر کرد.

 رسول خضری نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در نشست امروز مجلس، در صحبت‌های خود از رییس جمهور به خاطر ارائه بودجه 95 و بحث افزایش اعتبارات عمرانی به بالای 31 درصد تشکر کرد.

وی افزود: این یکی از نکته‌های مهم بود که امیدواریم در بودجه 95 در بخش زیرساختهای اولیه شاهد توسعه در بخش‌ جاده‌های سردشت به میرآباد و پیرانشهر باشیم.

خضری ادامه داد: یکی دیگر از مباحثی که روحانی در بودجه 95 به آن اشاره داشت این بود که حداقل ما باید در بودجه 95 بیش از 30 تا 50 میلیارد دلار جذب سرمایه گذاری خارجی داشته باشیم. ما بیش از 200 کیلومتر مرز مشترک با کردستان عراق داریم.

وی خطاب به روحانی گفت: بارها از شما قول گرفته ایم و شما هم قول دادید که در سفر به آذربایجان غربی برای بحث مناطق ویژه اقتصادی اقدامات لازم را انجام دهید.

نماینده پیرانشهر در مجلس همچنین در تذکری جدی به وزیر جهاد کشاورزی، به نکاتی در خصوص هرچه سریع تر پرداخت یارانه در مورد کسری در پرداخت مطالبات کشاورزی داشت.

خضری اظهار داشت: بزرگترین پروژه آذربایجان غربی در شهر میرآباد در حال کلنگ زنی است.

وی همچنین در خصوص وزارت بهداشت گفت: امیدواریم هرچه زودتر سی تی اسکن پیرانشهر به بهره برداری برسد و نیز وزارت آموزش و پرورش برای کلنگ زنی پروژه احداث بیش از 76 کلاس درس برای مردم پیرانشهر و سردشت اقدام کند.

 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید