با حضور نماینده سردشت و پیرانشهر: چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی برگزار شد


چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی انجمن فیزیوتراپی ایران با حضور دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر و عضو کمیسیون بهداشت و در مان در مجلس و تعدادی از صاحبنظران برگزار شد.
 
 
 به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی ، "سیامک بشردوست" دبیر علمی چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی انجمن فیزیوتراپی ایران با حضور در مراسم افتتاحیه این سمینار گفت: روش های الکتروتراپی بخشی مهم، جدائی ناپذیر و تاثیرگذار در درمان های فیزیوتراپی محسوب می شود.

وی تصریح کرد: از یافته های بالینی اولیه و تحقیقات ابتدائی مرتبط بر حیوانات آزمایشگاهی، که در دورترین زمان ممکن عمری کمتر از یکصد سال دارند، تا یافته های نوین الکتروتراپی راهی شگفت انگیز پیموده شده است.

این فیزیوتراپیست در ادامه افزود: راهی که بارزترین ویژگی آن سرعت در پیشرفت است، سرعت در کسب دانسته‎ها و کاربردهای نوینی که التیام بخش دردهای بیماران بوده و عوارض و مشکلات بیماریهای گوناگون را با کمترین عوارض جانبی بهبود می بخشد.

در ادامه سمینار "محمدعلی محسنی بندپی" رییس سمینار و رییس انجمن فیزیوتراپی ایران در مورد محورهای این همایش اظهار داشت: چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی در محورهای الکتروتراپی بر شواهد، مطالعات سیستماتیک و کاربرد آن در الکتروتراپی بالینی، الکترو اکوپانچر و کاربردهای بالینی، لیزرهای پرتوان و کم توان، دکتری حرفه ای فیزیوتراپی، موانع و راهکارهای اجرائی و تازه های الکتروتراپی بوده که مهمترین بحث که باید به آن پرداخت را دکترای حرفه ای فیزیوتراپی جهت ارتقای تحصیلی فیزیوتراپیست های کشور خواند.

"رسول خضری" عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این همایش با تاکید براینکه همه تلاش خود را جهت ایجاد رشته دکترای حرفه ای فیزیوتراپی خواهم کرد، افزود: نظر هاشمی وزیر بهداشت و درمان نیز همیشه برای ارتقای تحصیلی و کیفی آموزش رشته های مختلف پزشکی و پیراپزشکی مثبت بوده و تعامل بسیار خوبی نیز با کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی داشته است.

شایان ذکر است؛ چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی انجمن فیزیوتراپی ایران، روزهای 24 و 25 دی ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار شد.
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید