پیشنهاد نماینده سردشت و پیرانشهردر مجلس برای تعطیلی رسمی 12 ربیع الاول در مناطق سنی نشین

 

 نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس یادآور شد: مسئولین تصمیمی اتخاذ کنند که روز 12 ربیع الاول به عنوان ابتدای هفته وحدت در مناطق سنی نشین تعطیل رسمی باشد.
 
عضو فراکسیون اهل سنت مجلس از دیدار اعضای این فراکسیون با مراجع عظام قم و بازدید آن‌ها از دانشگاه ادیان و مذاهب قم خبر داد

رسول خضری نماینده پیرانشهر و سردشت تصریح کرد: این نشست دوستانه به منظور هم‌اندیشی و گفتگو میان نمایندگان اهل سنت و این مراجع گرانقدر انجام گردید.و مراجع ضمن تبریک به مناسبت هفته وحدت و گرامیداشت این ایام احادیث و روایاتی را در باب هفته وحدت خواندند.

وی با اشاره به حضور اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس در دانشگاه ادیان و مذاهب قم و دیدار با اساتید این دانشگاه نیز تصریح کرد: در این دیدارها بحث و گفت‌وگوهایی مطرح و تاکید شد که وحدت بین مذاهب اسلامی می‌تواند تهدیدها را در جهان اسلام به فرصت تبدیل کند و بر استمرار ارتباط با نمایندگان و فراکسیون‌ها نیز تاکید شد.

وی خاطرنشان کرد: اتحاد و وفاق میان اهل سنت و شیعیان از اهداف و نظرات امام راحل (ره) ومقام معظم رهبری است و ما نیز در همین راستا تلاش خواهیم کرد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس یادآور شد: مسئولین تصمیمی اتخاذ کنند که روز 12 ربیع‌الاول به عنوان ابتدای هفته وحدت در مناطق سنی نشین تعطیل رسمی باشد.

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید