نماینده سردشت و پیرانشهر: منتظر فاز اجرایی جاده ربط-بوکان هستیم/معیشت مرزی متعلق به آقازاده ها نیست


رسول خضری گفت:منتظر اجرایی شدن پروژه جاده ربط به بوکان هستیم و بازگشایی و ساماندهی معابر مرزی سردشت و پیرانشهر برای معیشت مردم منطقه بسیار حائز اهمیت است.
 
 
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی کردپرس اذعان کرد:در نشستی که با مسئولان راه کشور داشتیم،مدیر کل راه و شهرسازی با همکاری معاون وزیر راه و شهرسازی و خود وزیر محترم مساعدت فرمودند،عملیات اجرایی جاده ربط به بوکان را از امتداد روستای(گل)پیگیری نموده و شاهد فاز اجرایی آن باشیم.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود:اعتبارات جاده ربط-بوکان از محل اعتبارات استانی تامین می شود و با حمایتهایی که وزیر و معاون وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی استان از برنامه داشتند، فکر می کنم پروژه به خوبی پیش رود.
وی تصریح کرد:با توجه به اینکه در حوزه عمرانی مشکلات مالی فراوانی وجود دارد،ولی این قضیه مورد توجه مردم و مسئولین قرار گرفته و برایمان بسیار حائز اهمیت است و همه پیگیریم این پروژه حتما استارت اجرایش شروع شود.
این نماینده مردم در مجلس نهم در جواب سوال کردپرس که جریان دستهای آقازاده ها در اقتصاد مرزی به کجا رسید،توضیح داد: ما هم با استانداری و هم با وزارت کشور صحبت کردیم قول مساعد دادند که مزایای مرز برای مرزنشینان باشد.
وی افزود:در تذکر شفاهی که روز یکشنبه در مجلس دادم این موضوع مطرح شد و درخواست شد،هر چه سریعتر معابر باز شود.
خضری بیان نمود:بحث کوله بری بسیار مهم است،بحث رونق اقتصادی در مرزها واقعا ارتباط مستقیم با معابر دارد و موضوع کارگران مرزی و قشر ضعیف جامعه که آنجا ارتزاق می کنند،حائز اهمیت است و کمکی برای مرزنشینان خواهد بود و ما شدیدا بدنبال آن هستیم مزایای مزنشینی برای این عزیزان باشد.
وی ادامه داد:به نظر من اگر نظارت بیشتری از سوی وزارت کشور و مجلس انجام پذیرد،قطعا این قضیه بخوبی مدیریت خواهد شد و نمایندگان هم بعنوان چشم بینای مردم در این رابطه فعال هستند. 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید