پیام تبریک نماینده سردشت و پیرانشهر به مناسبت 16 آذر روز دانشجو


دکتر رسول خضری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دانشجویان شهید راه آزادی و استقلال، فرا رسیدن 16 آذر روز دانشجو را به همه دانشجویان، اساتید و صاحبان علم و اندیشه، جامعه دانشگاهی والا مقام کشور و علی الخصوص دانشجویان پرتلاش سردشت و پیرانشهر تبریک و تهنیت گفت. متن پیام نماینده سردشت و پیرانشهر به شرح زیر است:

 
 

بسم الله الرحمن الرحیم

16 آذر روز دانشجو است. این نامگذاری به پاس گرامیداشت یاد و خاطره دانشجویان متعهد، مبارز و ظلم ستیزی است که در مقابل ظلم و استبداد زمان و سلطه خارجی ایستادگی کرده و در این راه جان گرانمایه خویش را نثار نمودند و ثابت کردند که دانشگاه و دانشجو زنده هستند و از این رو استبدادستیزی و استکبارستیزی همواره ادامه دارد.

دانشجو نماد آزادیخواهی، ایستادگی، آرمانگرایی، فداکاری، فساد ستیزی، حق طلبی و عدالت خواهی است و این قشر تحصیل کرده و فرهیخته به عنوان سرمایه اجتماعی و ممتازترین گروه و نیروی فعال و پویای جامعه با حضور درخشان و شجاعانه خود همواره نقش اساسی و سازنده و راهگشا و جایگاهی والا در رشد و پیشرفت و توسعه به ویژه در زمینه علم و فناوری کشور داشته اند و وظیفه ملی و دینی خود را به نحو احسن انجام داده اند.

لازم است که مدیران و مسئولان کشور و متولیان امر جایگاه و منزلت این عزیزان را پاس داشته و با برنامه ریزی دقیق و راهبردی  مطالبات و خواسته های این عزیزان را مورد توجه قرار داده و در راستای حل مشکلات دانشگاه و دانشگاهیان بکوشند تا با فراهم آمدن امکانات لازم و بستر مناسب برای پرسشگری و نقادی، این قشر فرهیخته و آینده ساز و موقعیت شناس همچون گذشته با حضور پرنشاط همراه با بصیرت خویش در راه شکوفایی و بالندگی این مرز و بوم گام برداشته و فردایی روشن را برای جامعه و کشور رقم زنند.  

اینجانب به رسم وظیفه و به نمایندگی از مردم فهیم سردشت و پیرانشهر ضمن گرامیداشت و پاسداشت یاد و خاطره دانشجویان شهید معزز راه آزادی و استقلال، شانزدهم آذر ماه و فرخنده روز دانشجو را که نماد مقاومت در برابر ظالمان تاریخ و برگ زرینی از افتخارات دانشگاهیان است، خدمت همه دانشجویان و پویندگان طریق دانایی، اساتید و صاحبان علم و اندیشه، جامعه دانشگاهی والا مقام کشور و علی الخصوص دانشجویان برجسته و پر تلاش شهرستانهای عالم پرور سردشت و پیرانشهر صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بدین وسیله اعلام می دارم که همچون گذشته آماده دریافت نقطه نظرات و دیدگاههای ارزشمند دانشجویان گرامی جهت حل مشکلات و  گشودن افق های جدید و تحقق هدف خود مبنی بر پیشرفت و توسعه دیارمان هستم و اطمینان دارم و نیک آگاهم که دانش و همت و منطق و عقلانیت و تلاش مضاعف و سخت کوشی و حضور ارزشمند شما طالبان علم و صاحبان عمل مسیر پیشرفت همه جانبه را هر چه بیشتر هموار می نماید.

 در خاتمه عزت، عاقبت به خیری، بهروزی، سلامتی، سرافرازی، سربلندی و توفیق روز افزون شما عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی و نیز در عرصه های علمی- پژوهشی از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

 

دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر

در

مجلس شورای اسلامی

15/09/1394

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید