خضری خبر داد: تشکیل کارگروهی در کمیسیون بهداشت برای بررسی چگونگی اجرای نظام هماهنگ پرداخت


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کارگروهی در این کمیسیون برای بررسی چگونگی اجرای نظام هماهنگ پرداخت خبر داد.
 
 

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز دوشنبه (2 آذرماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: بررسی چگونگی اجرای نظام هماهنگ پرداخت درخصوص پزشکان عمومی و دندانپزشکان  و نحوه تخصیص سهمیه و توزیع پزشکان و دندانپزشکان از دستور کار امروز کمیسیون به شمار می‌رفت.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس این موضوع قرار شد کارگروهی در کمیسیون تشکیل شده و در مورد علت اجرایی نشدن نظام هماهنگ پرداخت و نحوه توزیع پزشکان و داندان‌پزشکان در مناطق مختلف تصمیم‌گیری شود بر این اساس این کارگروه فرصت یک‌ماهه دارد تا نتایج کار را به کمیسیون ارایه کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با یادآوری بررسی لایحه اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،‌ تاکید کرد: بررسی این لایحه نیز با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور صورت گرفت.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی،‌ گفت:‌ اصلاح این قانون از دغدغه‌های اصلی نمایندگان است لذا کمیسیون بهداشت به همراه کمیسیون اجتماعی و نماینده‌ای از سوی مرکز پژوهش‌های مجلس به بررسی این لایحه می‌پردازد./

پایان پیام

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید