ویژه برنامه «چالشها و فرصت های بهورزان و خانه های بهداشت» با حضور دکتر رسول خضری در برنامه نبض شبکه خبر


روز جمعه 13 شهریور 1394 ویژه برنامه «چالشها و فرصت های بهورزان و خانه های بهداشت» با حضور دکتر رسول خضری عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، راس ساعت 22 به صورت زنده در برنامه نبض شبکه خبر روی آنتن خواهد رفت.
 
 

به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، در این برنامه که به مناسبت روز بهورز و با حضور نماینده سردشت و پیرانشهر روی آنتن خواهد رفت، مشکلات جامعه بهورزی کشور مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

دکتر رسول خضری که طراح طرح ارتقای شغلی و صنفی و علمی جامعه پر تلاش بهورزان در مجلس شورای اسلامی است، در پیامی که پیش تر به مناسبت روز بهورز منتشر کرده است، ضمن ابراز صمیمانه ترین تبریکات به مناسبت روز با شکوه بهورز گفته است که:تلاش می شود در این برنامه زنده  ضمن بررسی مشکلات جامعه بهورزی راه حل های نهایی در خصوص تبدیل چالشها به فرصت ها مطرح شوند.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر و طراح طرح ارتقای شغلی و صنفی جامعه بهورزان،با اشاره به اینکه همه باید تلاش نماییم مرهمی بر آلام بهورزان عزیز کشورمان باشیم، از مردم، کارشناسان و متخصصان در این زمینه خواسته است که با ارائه نظرات و پیشنهادات خود و مطرح نمودن دغدغه ها با ایشان از طریق پیامک یا به هر طریق ممکن، در راستای برگزاری و اجرای هر چه بهتر این گفتگوی ویژه مشارکت نمایند.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید